UWAGA!

Ogrody otwierają się w niedzielę

W niedzielę (19 lipca) Centrum Handlowe Ogrody zostanie otwarte. Chwilowe zamknięcie obiektu spowodowane jest koniecznością usunięcia skutków awarii instalacji elektrycznej, do której doszło w czwartek. Zapowiadana na niedzielę impreza fanklubu użytkowników renault „Mega Zlot 2009” odbędzie się zgodnie z planem.

W czwartek około godziny 19 awaria instalacji spowodowała zadymienie pomieszczenia stacji transformatorowej. Pojawienie się dymu uruchomiło dźwiękowy system ostrzegawczy i przeciwpożarowy obiektu, co umożliwiło błyskawiczną reakcję kierownictwa. Straż pożarna pojawiła się na miejscu po zaledwie kilku minutach. Analiza straży pożarnej i policji wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu.
       - Mimo, iż transformatorownia jest odizolowana od ogólnodostępnej części centrum, zapewniliśmy bezpieczeństwo wszystkich osób niezwłocznie ewakuując klientów oraz cały personel - mówi Marcin Skowroński, dyrektor Centrum Handlowego Ogrody. - Tymczasowo zamknęliśmy też centrum do momentu uzyskania pewności, że wszystkie systemy zainstalowane w budynku działają bez zarzutu.
       Aktualnie trwa szacowanie skutków awarii i sprawdzanie stanu technicznego obiektu. W sobotę zostaną przeprowadzone finalne testy wszystkich urządzeń.
       - Liczymy na wyrozumiałość naszych klientów. Przed ponownym otwarciem centrum musimy być pewni, że bezpieczeństwo i komfort zakupów będą jak do tej pory na najwyższym poziomie - dodaje Marcin Skowroński.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama