UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Was Elblazanie ciężko zrozumieć o ile da się Was zrozumieć.Kiedy dwa lata wstecz 16PDZ wychodziła z Elbląga sypaly sie komentarze typu-wojsko to nieroby ,pasożyty,,15 lat i emerytura jednym słowem kubek pomyj wylany.Kiedy 16 PDZ ostatni raz w Elblągu obchodziła swoje święto na Placu Jagiellończyka była Was garstka.Bo niby po co mielibyscie przyjść?Przecież pozbyliscie się czegoś co Was w oczy kulo.A teraz też Wam źle.No bo jak to?Wracają ale nie do nas .Wiem nie lubicie Olsztyna bo daleko Wam do niego.A 16 PDZ jednak bliżej i mam nadzieję,że tam będą ich doceniać.Bo za słowa Ku Chwalę Ojczyzny przykro jest przyjmować obelgi nawet od internetowych tchórzy.A tak było drodzy Elblazanie. Wstyd dla Was wielki.
  • @Aso - Przemawia przez ciebie megalomania - a kim wy jesteście żeby na wasze święto waliły tłumy - ludzie mają o wiele ciekawsze zajęcia niż podziwianie "paradmistrzów". .. .. Dla mnie mogą was wszystkich wywieźć do Olsztyna bo pożytku z was żadnego. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Gagatek(2019-09-05)
Reklama