UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mam pytanie do komisji która decyduje kto dostanie nagrodę od 2 lat może 3 jedyna firma z elbląga firma ochrony mienia jest nominowana i co rok odrzucona pytam więc dlaczego ???? firma ta naraża się podczas pandemii chroni różne imprezy z związku z pandemią tych imprez nie ma ale rok wcześniej chroniła imprezy na starym rynku święto chleba moja żona widziała nawet jak pilnowali prezydenta i vice prezydenta ja jako elblążanin z moją żoną pytam się tych osób w urzędzie dlaczego nawet nie wspomną o nominacjach do nagrody ta firma naprawdę się naraża wiele imprez chroni w elblągu i nie tylko osób jest zawsze tam gdzie jest potrzebna bez względu na pandemie z tego co co mówią elblążanie jest to sławna firma ochrony mienia nie wiem jak się nazywa ale biuro tej firmy znajduje się na grunwaldzkiej na terenie elzamu pozdrawiam panią dyrektor tej firmy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    10
    SŁAWA(2021-01-06)
  • @SŁAWA - Tak, masz racje, DOGMAT i JUPI niedoceniane przez prezydenta. Przestaniemy go chronić, niech sie buja
  • @SŁAWA - NIenormalny jesteś czy co? A za co jakiejś firmie ochroniarskiej dawać nagrody? Przecież żadna firma nie ochrania imprez miejskich non profit.
  • Niech się te firmy cieszą, że mają dochód z ochrony imprez miejskich. Inne firmy mają mniej szczęscia do zleceń ochrony imprez miejskich.
  • Tu sie mylicie. ochrania np dla festyny elbląskie. Jest taka firma jest. Tylko że dobroczynność nie musi być nagłaśniana.
Reklama