UWAGA!

Ostatnie godziny głosowania

Elbląg, Ostatnie godziny głosowania

Znają swoją dzielnicę „od podszewki”. Wiedzą, gdzie, kto i jakie zagrożenie stwarza, pomagają w rozwiązywaniu życiowych problemów, łagodzą nieporozumienia sąsiedzkie. Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego powiatu elbląskiego i Elbląga. Na ulubionych funkcjonariuszy można oddawać głosy tylko do północy.

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego funkcjonariusza. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54. Galeria dzielnicowych, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie zakończy się dziś, 7 grudnia, o północy.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • no nie mam gdzie pieniędzy wyrzucać. Swoją droga czy policja na tym czasami nie zarabia i czy jest to wtedy legalne ? Czemu w takich konkursach nie można głosować za darmo z neta ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  4
  Telefonstacjonarny(2014-11-10)
 • A może by tak za robotę się wzięli. Bandziorów szukali np tego co na kobietę w zakładzie bbukmacherskim napadl, a nie lansować się w necie!
 • Tamtego to samo województwo szuka www.portel.pl to gdzie tam prosty dzielnicowy się będzie przed olsztyniaków wychylał.
 • niech jeszcze zrobią konkurs na najpiękniejszego. Nie słyszałem żeby w taką komerchę szło wojsko czy straż pożarna no ale cóż pracują na swoją opinię "koń jaki jest każdy widzi", ja tylko podpowiem że jak już idĄ w castingi żeby zrobili konkurs w odwrotną stronę na najgorszego dzielnicowego. Zapewniam że z SMSów ktoś zarobi niezłą kase
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  GSM-GPS(2014-11-10)
 • Dzielnicowy z rewiru 2 nie wie nawet, że był smiertelny wypadek, dzięki postawionemu płotu przez prezesa SIELANKI, pana Szałachowskiego. Byłem u niego w/s opinii n/t tgo płotu, stwierdził dzielnicowy, że :" nie wiem, że tam był wypadek śmiertelny, muszęto sprawdzić". No i co teraz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  ObywatelEL(2014-11-10)
 • Może ogłosić konkurs, który z nich był widziany na swojej dzielnicy.
 • O, w końcu się dowiedziałam jak wygląda dzielnicowy z mojej dzielnicy!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  2
  wwwwi(2014-11-10)
 • Czekamy na konkursy typu "policyjne rewolucje i policjant szuka żony " Żenada !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Castingowy(2014-11-10)
 • To nie prawda, że nikt nie widział dzielnicowego na swoim osiedlu. Mój 90 letni sąsiad kiedyś go widział podobno na początku lat 70 ubiegłego wieku.
 • jak mogę głosować na dzielnicowego /. wą skoro albo jest na zwolnieniu lekarskim, albo na urlopie. ?
 • Głosować na widma ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  UszatekzPO(2014-11-10)
 • Nr 35 - a ożenisz się ze mną??? dla takich oczu jestem gotowa. .. zagłosować;-)
Reklama