UWAGA!

Pączki jak marzenie - na specjalne zamówienie

2016-01-25
Aktualizowany 2016-01-26 07:00

Są słodkie, tłuste i mają mnóstwo kalorii, ale i tak je kochamy. Pączki oraz chruściki to symbol Tłustego Czwartku, który dla wielu jest najsmaczniejszym dniem w roku. Warto zatem udać się do krainy smaków dzieciństwa i zamówić przepyszne wyroby z Pracowni Cukierniczej Celebra.

Tłusty Czwartek to dzień, w którym przestajemy liczyć kalorie. To także ostatni moment, by zaszaleć ze słodyczami, warto więc, żeby był on jak najbardziej przyjemny. To nie tylko okazja do jedzenia, ale i do spotkań z rodziną czy ze znajomymi, dzień, w którym możemy nieco zwolnić.
       Warto zatem, by to właśnie tego dnia na stole pojawiły się małe dzieła sztuki, coś, co smakiem przeniesie wszystkich do czasów dzieciństwa. 
       I to właśnie w Pracowni Cukierniczej Celebra znajdziesz takie wyroby. Możesz więc zamówić pyszne, ręcznie robione pączki w trzech wersjach. Do wyboru jest nadzienie jagodowe, o smaku adwokata albo róży. Oprócz tego cukiernicy mogą również wysmażyć duże, a przede wszystkim kruche i smaczne chruściki, które dla wielu są nieodłącznym elementem tego dnia.

 


       Nie czekaj, łap za telefon i dzwoń! Tłusty Czwartek już za tydzień, 4 lutego!
      
      
      

Zamówienia na pączki oraz chruściki można składać codziennie,
       od godz. 9 do 18, telefonicznie:
       502 664 754 lub 55 611 40 05.

      
       Pracownia Cukiernicza Celebra
      
ul. Królewiecka 195A
      
      
-----Reklama----
      

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej