UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • szukając informacji na temat nowego kierownika, natknąłem się w ełckiej gazecie na coś takiego: Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku, Paweł Głowacki, złożył w listopadzie, rezygnację ze stanowiska. Swoją decyzję tłumaczył względami zdrowotnymi i rodzinnymi. W tym samym czasie wyszła na jaw sprawa defraudacji pieniędzy. Sprawą zainteresowała się policja. — Wszczęliśmy postępowanie z art. 284 par. 2 Kodeksu Karnego w sprawie przywłaszczenia pieniędzy z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych MOSiR w Ełku — informuje Agata Jonik z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. — Postępowanie jest w toku. 

 Z tego, co udało się nam ustalić, nadużyć finansowych miała się dopuścić księgowa. W placówce, jeszcze przed świętami, zarządzono kontrolę. 
. ..
  • Jak twoja żona dopuści się zdrady to twoja wina? Rozumiem tok twego myślenia.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    co ma piernik do wiatraka?(2015-04-23)
  • A ja natknęłam się na jego wpis z grudnia 2013r. gdzie pisał o chęci przeprowadzki. Słyszałam że jego żonka jest stąd.
Reklama