UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pan kierownik od sportu i turystyki

 
Elbląg, Paweł Głowacki - na zdj. w studiu Radia 5 w Ełku
Paweł Głowacki - na zdj. w studiu Radia 5 w Ełku (fot. wł. radia)

Paweł Głowacki z Ełku został kierownikiem referatu sportu i turystyki w Urzędzie Miejskim w Elblągu.

Po reorganizacji w ratuszu powstał nowy departament: edukacji, sportu i turystyki, a w nim dwa referaty. Od tygodnia wiadomo, że edukacją kierować będzie Małgorzata Sowicka, a teraz przyszedł czas na szefa od sportu i turystyki. O stanowisko kierownika tego referatu ubiegało się dwóch kandydatów. Jedna oferta nie spełniała wymogów formalnych więc rozmowę przeprowadzono tylko z Pawłem Głowackim. I to on ostatecznie został przyjęty do pracy w urzędzie.
       Nowy kierownik referatu sportu i turystyki wcześniej, od 2008 roku, był dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku. W listopadzie ubiegłego roku zrezygnowal jednak ze stanowiska, jako powód podając względy rodzinne. Niedlugo potem wyszły na jaw nieprawidłowości w ełckim MOSiR. Księgowa tej instytucji usłyszała zarzut przywłaszczenia pieniędzy z zakładowego funduszu socjalnego, chodziło o kwotę około 2 tysięcy złotych, sprawa trafiła do sądu. Paweł Głowacki na łamach ełckich mediów wyjaśniał, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego, a kontrola, której efektem były zarzuty dla księgowej, odbyła się już po złożeniu przez niego rezygnacji z funkcji.
      
A, RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama