UWAGA!

Październik miesiącem oszczędzania! Ale (nie) na reklamie

 Październik miesiącem oszczędzania! Ale (nie) na reklamie

PortEl. pl postanowił tytułowy slogan znany z poprzedniej epoki wprowadzić w czyn! Nie udało nam się ustalić, dlaczego akurat w październiku powinniśmy oszczędzać, wiemy natomiast na czym oszczędzać nie warto i na czym zaoszczędzić w październiku możecie. Tym czymś jest reklama! I choć jest to pewien paradoks, w tym miesiącu proponujemy: Nie oszczędzaj na reklamie i zaoszczędź z nami!

W natłoku informacji, produktów i usług często ciężko przebić się ze swoją ofertą. Dlatego tak ważne jest, żeby odpowiednio dobrać reklamę do swoich potrzeb i możliwości. Odpowiednio dobrana reklama niesie za sobą wiele korzyści: zwiększa sprzedaż i co za tym idzie – zyski; ułatwia znalezienie nowych klientów oraz zapamiętanie marki; pozwala odróżnić się od konkurencji i stać się widocznym na jej tle, podnosi prestiż firmy.
      
       Nasi specjaliści doradzą Ci co wybrać z różnorodnej oferty produktów reklamowych, kompleksowo przygotują i zamieszczą Twoją reklamę w najbardziej poczytnej gazecie internetowej w regionie elbląskim.
       Stronę portEl.pl codziennie odwiedza około 25 tysięcy osób, aby czytać artykuły i korzystać z różnych serwisów (NaWynos.portEl.pl, Taxi.portEl.pl, Ogłoszenia, Katalog firm i innych). Te wszystkie osoby, to Twoi potencjalni klienci. Może właśnie potrzebują tego, co właśnie Ty chcesz im zaoferować.
      
Zapraszamy na łamy portEl.pl i jak przystało na październik - miesiąc oszczędzania, proponujemy Ci teraz tańszą reklamę!
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty i październikowe rabaty! Na pewno dobierzemy coś, co zaspokoi Twoje potrzeby i pozwoli ci zaoszczędzić na reklamie!

      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
       ul. 1 Maja 1 C, Elbląg
       tel. 55 235 39 76
      
pazdziernik@portEl.pl
      
      
       ------ Autopromocja------

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie