UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zakaz sprzedaży biletów przez kierowcę!!! Oni mają prowadzić autobus, a nie się w sprzedawcę bawić! Te sprzedaże biletów to generują opóźnienia, bo barany stoją i kupują u kierowcy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    21
    Jjrr(2021-04-15)
  • @Jjrr - Jakie barany człowieku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Gościuwa(2021-04-16)
  • @Jjrr - Myślę, że nie kupowanie biletów u kierowcy generyje opóźnienia tylko ich wleczenie się po mieście, czasami jeżdżą w takim tempie ze człowiek by pieszo szybciej doszedł. A zakup biletów w dzisiejszych czasach gdzieś indziej niż u kierowcy graniczy z cudem, naprawdę jest bardzo mało punktów które je sprzedają. Nie na każdym rogu jest ruch i nie w każdej żabce sprzedają bilety.
  • @Gość słyszałeś o internecie? Aplikacjach? Płatność blik? Ręce opadają. .. ile masz lat? 80? Ludzie, ja biletu papierowego nie miałem w ręku od lat, a mam 55 lat!
  • Jeżeli wlecze się to nie bez powodu!!! Lepiej wlec się, ale jechać a nie zapier. .. .i stać na przystanku 3 min. Kiedy trzeba to kierowca pogoni tak, że mohery trzymają się poręczy, ich oczach widać strach i te ich szuranie nogami po podłodze, jak by chcieli hamować. Kocham Toooo!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Pssssss(2021-04-16)
Reklama