UWAGA!

Pierwsze Spotkanie Autorów

Wszystkich autorów działu „Teraz Ja” a także tych czytelników, w których drzemią zainteresowania dziennikarstwem, a jeszcze nie zdołali się odważyć, zapraszamy na pierwsze Spotkanie Autorów Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl - w środę 13 lutego o godzinie 17 w Pubie „1” przy ul. Wigilijnej 10.

Zależy nam, żeby portEl.pl stawał się gazetą obywatelską - w coraz większej mierze redagowaną przez czytelników - mieszkańców Elbląga i okolic. Udało nam się już zebrać grupę autorów, których teksty od kilku miesięcy regularnie publikujemy. Chcielibyśmy, żeby ta grupa stawała się coraz większa, a tym samym - żeby przybywało osób, dla których problemy miasta - sukcesy, bolączki, zwykłe sprawy dnia codziennego - są ważne na tyle, żeby o nich pisać: informować, zajmować stanowisko, podpowiadać rozwiązania.
     Zapraszamy osoby już piszące, ale także te, które chciałyby zacząć pisać o Elblągu, bo to ich miasto, albo też myślą o zawodzie dziennikarza. Podzielimy się z Wami swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem, ale też chętnie wysłuchamy Waszych opinii i uwag.
     Liczymy na to, że te spotkania staną się cykliczne, a obie strony wyniosą z nich wiele miłych wrażeń.
     Warunkiem uczestnictwa, jest wysłanie potwiedzenia na adres aneta@portel.pl do końca dnia, tj.12.02.2008, W e-mail prosimy wpisać : imię, nazwisko oraz wiek uczestnika. Prosimy o zabranie dowodów tożsamości.
     Zapraszamy!
Włodek Gęsicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Może to faktycznie lepsze niż jeździć na pasku w elbląg24
 • do Portel Czy za pisanie artykułów będzie można otrzymać jakieś wynagrodzenie?
 • Bardzo ciekawa forma zachęcenia naszych mieszkańców do brania udziału w życiu naszego miasta. To my mieszkańcy oraz nasze spostrzeżenia powinny być baza wyjściową do podejmowania decyzji przez naszych włodarzy, a dotyczących nas i naszego miasta. Słuszne wydaje się być powiedzenie ” … nic bez nas i o nas… ” Jestem przekonany, że jest to forma budowania społeczeństwa obywatelskiego z dużą odwaga cywilna odpowiadające za swoje słowa i czyny. Dla mniej odważnych zawsze istnieje możliwość pisania swoich spostrzeżeń i przemyśleń podpisując tekst pseudonimem.
 • Udostępnianie portalu młodym pasjonatom jest jak najbardziej trafionym pomysłem. Niemniej, o czym na pewno redakcja doskonale wie, NIE KAŻDY powinien publikować tu swoje teksty. Owszem, pisać każdy może i niech pisze. Ale nie wszystko musi być publikowane. Niejednokrotnie wielu autorów udowodniło, że nie ma zielonego pojęcia o dziennikarstwie i mylą je z wyrzygiwaniem swojego widzi-mi-się. Oczywiście, chętnie poczytam artykuły innych, a nie tylko tych samych autorów i chętnie zobaczę jak rozwija się nasze młode środowisko dziennikarskie. Rozwija-ale nie publicznie, od tego są warsztaty, obserwacje, sptkania z dziennikarzami i po prostu pytania co i jak. Pozdrawiam młode talenty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lubię portel(2008-02-12)
 • Ta najlepiej pisac i nie krtykować ! cały czas kadzić i powiekszać grono krawców Cesarza ! Tak dobre !
 • "Dziennikarze" z portela nie mają już pomysłów i ambicji poza wstawianiem wszystkiego tego samego, co widać na innych portalach w gazetach drukowanych, stąd chcą przekazać stronę amatorom, obniżając coraz bardziej swój poziom. Ale co tam, każdy ma swój pomysł na działanie i niech to robią. Może im sie uda, a może i nie. Nie sprobujesz nie pożałujesz, powiadają
 • A co tu można ściągać z innych portali? Stłuczka goni stłuczkę i nic poza tym. Papier też nie błyszczy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytek(2008-02-12)
 • Czy to zowu oferta tylko dla młodych???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Magda49(2008-02-13)
 • Jeżeli Pan Gęsicki myśli o podniesieniu poziomu zamieszczanych tekstów - to musi, za owe teksty, płacić. Darmowe to będą tylko pseudo-intelektualne pierdoły i zwyczajne donosy.
 • admin Autorzy największej ilości i najlepszych tekstów są nagradzani, szczególy na www.portel.pl . Dziennikarstwo obywatelskie z zasady nie musi być związane z gratyfikacją finansową. Nasze nagrody należą raczej do wyjątków w tej dziedzinie.
 • Redaktorzy Potalu traktują czytelników jako osobników : z lekkim niedowładem umysłowym. Postanowili zabawić się w nauczycieli dziennikarstwa i objaśniają Nam znaczenie terminu - Dziennikarstwo Obywatelskie.
 • admin Nic podobnego! Zapraszam na spotkanie. Można się będzie przekonać jak mylna jest ta opinia.
Reklama