UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe, miasto biedne tnie koszty, szuka oszczędności zdzierając kasę z mieszkańców, nie robiąc nic dla mieszkańców, a halę od tak za darmo?? oddają w prywatny biznes. Bo szkoła ta o ile wiem jest prywatna i dla ludzi bogatych którzy udają, że są religijni bo ich dzieci chodzą do szkoły katolickiej.
  • Czytanie ze zrozumieniem "i kupno sali", no ale cóż, nie każdy rozumie co czyta.
  • A Ty naucz się czytać między wierszami. Jeśli myślisz, że cena będzie rynkowa, to gratuluję naiwności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    7
    Jegomość(2022-09-23)
  • Lubię jak ktoś pisze "o ile wiem" a tak naprawdę G... wie. Szkoła Pijarska jest szkołą publiczną, opłata jest dobrowolna i oczywiście oczekiwana od rodzin o dobrym statusie, ubodzy nie muszą nic płacić, jest to zaznaczane wyraźnie. W praktyce rodzice majętni często nic nie płacą, korzystając z tego, ze jest to dobrowolne. Nie jest to wiec tak, ze ta szkoła ma jakieś kokosy, opłata jest naprawdę symboliczna w porównaniu do szkół prywatnych. I o ile ja wiem, a pisząc wiem, mam na myśli wiedzę sprawdzoną, w szkołach podstawowych są klasy, które są płatne i jest to norma i oczywiście chęć rodzica czy chce do takiej klasy zapisać dziecko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    muszunia(2022-09-23)
  • też bym "kupił" za 1% wartości, tak wskazuje doświadczenie, ogarnij się jełopie
  • Mając na uwadze powyższe, zachodzą przesłanki DO ODDANIA W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE przedmiotowej nieruchomości, w drodze bezprzetargowej, na rzecz Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów, w równoczesnym przeniesieniem prawa własności budynku posadowionego na nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości ustalona zostanie przez rzeczoznawcę majątkowego w operacie szacunkowym, po podjęciu przez Radę Miejską przedłożonego projektu uchwały” - Budynek może i kupią, grunty dostaną.
  • @muszunia - Publiczną może w nazwie. Farmazony wypisujesz. Dzieci przez sito rekrutowane. Publiczne szkoły przyjmują wg rejonizacji Paniusiu. Symboliczne opłaty i uzbierali na nieruchomość o masz Ci los przedsiębiorczy zakonnicy. To sama się wyjaśniłaś pisząc, że są klasy płatne. Pewnie elitarne.
  • @muszunia - przedszkole katolickie też jest publiczne...
  • To napisz może ile się płaci za dziecko w tej szkole? Czekam na rzetelną odpowiedź, bo ja wiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Muszunia(2022-09-24)
  • Przedszkole katolickie jest niepubliczne jak sama nazwa wskazuje. I płaci się połowę mniej za dziecko niż np. w europejczyku lub innych prywatnych. Ale tak to jest jak ktos był w d... u wiadomo co widział. Tak to jest z nieudacznikami, że niczego sie w zyciu nie dorobili wiec im sie żółć ulewa :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Muszunia(2022-09-24)
Reklama