UWAGA!

Po sześciu godzinach zeszli z dachu

 
Elbląg, Po sześciu godzinach zeszli z dachu
fot. Michał Skroboszewski

W Jegłowniku przez sześć godzin policjanci próbowali nakłonić dwóch poszukiwanych mężczyzn do zejścia z dachu. Jeden z nich zagroził, że skoczy. Z mężczyznami rozmawiali policyjni negocjatorzy. Ostatecznie desperaci postanowili zejść z dachu o godz. 23.  Zobacz zdjęcia.

Jak informował Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu, ok. godz. 17 policjanci pojechali do Jegłownika, by zatrzymać dwóch mężczyzn w wieku 37 i 31 lat. Obaj mieli zostać doprowadzeni do aresztu celem odbycia kary pozbawienia wolności - starszy roku i 60 dni, młodszy 2 lat i 4 miesięcy.
       - Mężczyźni uciekli na dach budynku i jeden z nich groził, że skoczy - mówił ok. godz. 18.30 Sawicki.  - Na miejscu pracują policyjni negocjatorzy.
      
       ***
       godz. 22.50. Sytuacja po kilku godzinach nadal bez zmian. Policja dementuje informacje, jakoby do pomocy wezwano antyterrorystów. - Nie ma takiej potrzeby - twierdzi Jakub Sawicki, który jest na miejscu.
       Ostatecznie o godz. 23 mężczyźni postanowili jednak zejść z dachu.
       - Trafili pod opiekę lekarzy, bo są wyziębieni - mówi Jakub Sawicki z KMP w Elblągu. - Potem trafią tam, gdzie powinni, czyli do aresztu.Z Jegłownika odjeżdżają policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama