UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A co to ma wspólnego z Elblągiem?? Rozumiem, że w skali regionu jest to dość ważne, ale czy to nasz region?? Jeśli tak, to czemu nasze tablice zaczynają się na N. .. , A tablice gdzie "oni"działają czyli cały powiat nowodworski tablice już na G. .. :)Portel pomylił regiony?? Czy może władza 22 lata temu nas wydymała. Ps. kto trzyma łapkę na barach w sezonie na mierzeii?? Chłopcy z Elbląga z Trójmiasta czy może z Pruszkowa??; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  7
  Pomorska Wieś - na warmii i m(2021-01-12)
 • @Pomorska Wieś - na warmii i m - Czyli podczas zaborów, jak ktoś mieszkał w Warszawie - to np. Poznań już nie był jego regionem, ale Nowosybirsk tak? :D Krynica to nasze okolice i nasz region, niezależnie od debilnego podziału adm (tymczasowego mam nadzieję)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  laskipaa(2021-01-12)
 • @laskipaa - A czy napisałem, że Olszczyn to nasz region, chyba nie zrozumiałeś ideii i skarkazmu wyżej napisanego komentarza. Ale niech Ci będzie :x Działdowo to też nasz region; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Pojęcie względne.(2021-01-12)
 • @Pomorska Wieś - na warmii i m - Krynica Morska to "letnia rezydencja"elblążan od dwustu lat. Zawsze leżała w regionie elbląskim, dpiero w 1999 r. ją odłączono, ale nie abrano elblążanom domków, pensjonatów i działek. Dalej tam wypoczywamy nie tylko w weekendy. Dlatego jest to wciąż nasz region, mimo głupich decyzji polityków.
 • @Pomorska Wieś - na warmii i m - Wszyscy razem.
 • @Pojęcie względne. - Udział w dyskusji wymaga poprawnej pisowni i logiki w formułowaniu przekazu.
 • @laskipaa - Szkoda, że Krynica Morska cieszy się z takiego podziału. .. że jest w Pomorskim, a nie Elbląskim. .. Elbląg biednieje, Krynica - gołym okiem widać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  do zwolennika dawnego podzialu(2021-01-12)
Reklama