UWAGA!

Pokolenie portEl.pl: Czekamy na Was!

 
Elbląg, Pokolenie portEl.pl: Czekamy na Was!
(fot. archiwum prywatne)

W tym roku Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl skończyła 15 lat. Z tej okazji udostępniamy swoje łamy naszym rówieśnikom. Dołączcie do Pokolenia portEl.pl, napiszcie o swoich marzeniach. Pierwszy mail już do nas dotarł.

Urodziłam się w Elblągu 13 czerwca 2001 roku, chodzę do Gimnazjum nr 1 przy ulicy Rodziny Nalazków 20 – napisała do nas Wiktoria Licznerska. - Interesuję się muzyką, tańcem i fotografią. Po skończeniu gimnazjum chciałabym pójść do dobrego liceum.
       Wiktoria trenowała piłkę ręczną, a w przyszłości chce zostać weterynarzem. - Moim marzeniem jest skok na bungee lub spadochronie. W zeszłe wakacje byłam u rodziny w Irlandii, jeździłam na bardzo ekstremalnych karuzelach i uznałam, że to dla mnie za mało – przyznaje Wiktoria.
       Gratulujemy odwagi i zapraszamy po odbiór nagrody-niespodzianki do redakcji portEl.pl przy ul. 1 Maja 1c (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30)
      
       A Wy jakie macie marzenia? Każdy elblążanin lub elblążanka, która w 2016 roku kończy 15 lat, może dołączyć do Pokolenia portEl.pl Jak to robić? Wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie, napisać parę zdań o sobie – czym się interesujecie, jakie są Wasze plany i marzenia? Czekamy pod mailem pietnastka@portel.pl Nie zapomnijcie też zapytać o zgodę rodziców! Na osoby, które prześlą nam informacje o sobie, czekają nagrody-niespodzianki.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama