UWAGA!

Pokolenie portEl.pl: Poznajcie Adriana

Elbląg, Pokolenie portEl.pl: Poznajcie Adriana
(fot. archiwum prywatne)

W tym roku Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl skończyła 15 lat. Z tej okazji udostępniamy swoje łamy naszym rówieśnikom. Dołączcie do Pokolenia portEl.pl, napiszcie o swoich marzeniach. Dzisiaj pisze o nich Adrian, który od siedmiu lat trenuje taniec towarzyski. Przypominamy, że na każdą osobę w wieku portElu, która przyśle nam krótki tekst o sobie wraz ze zdjęciem, czeka nagroda.

Urodziłem się 29 sierpnia 2001 roku w Elblągu. Jestem uczniem drugiej klasy Gimnazjum nr 4. Moją pasją jest taniec towarzyski. Tańczę już 7 lat. Trenuję w klubie Jantar Elbląg, praktycznie codziennie. Oprócz tego interesuję się piłką nożną – napisał do nas Adrian Kiełczewski.
      
       Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Zapraszamy po odbiór nagrody-niespodzianki do redakcji portEl.pl przy ul. 1 Maja 1c (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30)
      
       A Wy jakie macie marzenia? Każdy elblążanin lub elblążanka, która w 2016 roku kończy 15 lat, może dołączyć do Pokolenia portEl.pl Jak to robić? Wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie, napisać parę zdań o sobie – czym się interesujecie, jakie są Wasze plany i marzenia? Czekamy pod mailem pietnastka@portel.pl Nie zapomnijcie też zapytać o zgodę rodziców! Na osoby, które prześlą nam informacje o sobie, czekają nagrody-niespodzianki.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama