UWAGA!

Pokolenie portEl.pl Poznajcie Aleksandrę

  Elbląg, Pokolenie portEl.pl Poznajcie Aleksandrę
(fot. archiwum prywatne)

W tym roku Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl skończyła 15 lat. Z tej okazji udostępniamy swoje łamy naszym rówieśnikom. Dołączcie do Pokolenia portEl.pl, napiszcie o swoich marzeniach. Dzisiaj pisze o tym Aleksandra Kunicka.

Urodziłam się 11 maja 2001 r., uczęszczam do Gimnazjum nr 1 przy ul. Rodziny Nalazków - napisała do nas Aleksandra Kunicka. - Obecnie jeżdżę konno i interesuję się końmi, również muzyką i tańcem, np. break dance.
       Aleksandra w sierpniu tego roku chce wziąć udział w zawodach konnych w skokach przez przeszkody. - Moim marzeniem jest mieć własnego konia i cały sprzęt do jazdy, dla niego i dla siebie. Nadal też marzę o pracy w policji konnej i o pracy weterynarza, zajmującego się końmi.
      
       Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Zapraszamy po odbiór nagrody-niespodzianki do redakcji portEl.pl przy ul. 1 Maja 1c (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30)
      
       A Wy jakie macie marzenia? Każdy elblążanin lub elblążanka, która w 2016 roku kończy 15 lat, może dołączyć do Pokolenia portEl.pl Jak to robić? Wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie, napisać parę zdań o sobie – czym się interesujecie, jakie są Wasze plany i marzenia? Czekamy pod mailem pietnastka@portel.pl Nie zapomnijcie też zapytać o zgodę rodziców! Na osoby, które prześlą nam informacje o sobie, czekają nagrody-niespodzianki.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama