UWAGA!

Policja podaje rysopis sprawcy napadu na kantor w Gronowie

Elbląg, Policja podaje rysopis sprawcy napadu na kantor w Gronowie
(fot. KWP w Olsztynie)

Na podstawie zeznań świadka w Laboratorium Kryminalistycznym w Olsztynie powstał portret pamięciowy sprawcy napadu na kantor w Gronowie oraz zabójstwa jego właścicielki. Komendant wojewódzki wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. złotych za informacje, które przyczynią się do ustalenia sprawcy napadu.

Przypomnijmy. Do napadu na kantor i zabójstwa kobiety doszło tydzień temu w Gronowie koło Braniewa. Z ustaleń policjantów wynika, że motywem napadu była kradzież pieniędzy. Sprawca po oddaniu kilku strzałów w kierunku właścicielki kantoru, ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych w różnej walucie.
       Z relacji świadków wynika, że mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia samochodem osobowym marki Opel Senator koloru brązowo złotego. Sprawca ma około 180 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. W chwili napadu ubrany był on w zielono -brązowe spodnie oraz kurtkę typu “moro”. Na nogach miał on wojskowe buty, a na głowie czarną kominiarkę.
       Do wyjaśnienia sprawy powołana została grupa specjalistów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. W jej skład wchodzą funkcjonariusze z ogromnym doświadczeniem, analitycy a także policjanci z laboratorium kryminalistycznego. Komendant wojewódzki wyznaczył także nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł za informacje, które przyczynią się do ustalenia sprawcy napadu.
       Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę na zdjęciu proszone są o pilny kontakt z Policją pod numer 89-533-7649 lub na infolinię całodobową 0800 339 202.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama