UWAGA!

Polska korzysta

 
Elbląg, Wystawowe namioty na pl. Jagiellończyka
Wystawowe namioty na pl. Jagiellończyka

Do Elbląga zawitała dwudniowa impreza plenerowa pt: „Fundusze Europejskie. Polska korzysta”. Jesteśmy jednym z 16 miast, które mogą zobaczyć na własne oczy, na co zostały przeznaczone pieniądze z UE. Sposób prezentacji jest niebanalny dzięki czemu najmłodsi łączą pozyskiwanie wiedzy o funduszach z dobrą zabawą. Na placu Kazimierza Jagiellończyka stanęły trzy ogromne namioty, w których można zobaczyć zrealizowane projekty. Zobacz zdjęcia z imprezy.

Inicjatorem ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Fundusze Europejskie. Polska korzysta”, jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Jej głównym celem jest propagowanie korzyści, jakie odnosi nasz kraj wykorzystując Fundusze Europejskie. Dzięki tym środkom powstają lotniska, drogi, oczyszczalnie ścieków oraz inne inwestycje infrastrukturalne. Fundusze Europejskie to również wkład w rozwój polskiej nauki i medycyny, nowoczesne technologie oraz wsparcie kultury i sztuki, walka z bezrobociem i wykluczeniem społecznym.
      
      
mm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • i co gdzie te barany które cały czas negatywnie komentują ? A zapomniałem dziś niedziela więc za niedziele nie mają płacone więc nie piszą auto postów. A z drugiej strony co tu komentować jeśli tak jest jak piszą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblazanin2013(2013-06-16)
 • Taki obiekt powinien na stałe być w Elblągu.Jest tyle uczelni wyzszych w Elblągu a zadupie.Byliśmy w Gdyni i polecamy www.experyment.gdynia.pl.SZOK i zaskoczenie że w Pomorskim potrafią tylko w tym bagiennym zadupiu ciemnogród.
 • a kiedy ta impreza trwa?dwa dni?ale które?
 • Cała dzisiejsza noc rozbierali te namioty. Spać się nie dało :/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Fan333(2013-06-16)
Reklama