UWAGA!

Pomoc pogorzelcom

Rodziny poszkodowane w pożarze domu w Księżnie koło Wilcząt przenoszą się do lokali zastępczych i swoich rodzin. Pozostaną tam do czasu zakończenia remontu, który powinien rozpocząć się niedługo - mówią przedstawiciele nadleśnictwa, właściciela budynku.

W pożarze, który wybuchł w nocy z niedzieli na poniedziałek na poddaszu budynku wielorodzinnego w miejscowości Księżno koło Wilcząt, zginęły dwie osoby, a jedna została ranna. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wilczętach i wójt spotkali się z poszkodowanymi rodzinami. Jedna z nich przeniosła się do byłej szkoły podstawowej i będzie tam mieszkać w czasie remontu. Dzisiaj w tej szkole zamieszka też mężczyzna, który stracił w pożarze dach nad głową. Kobieta z czworgiem dzieci pozostanie natomiast u swojej matki w niezniszczonej części budynku.
     Jak dowiedzieliśmy się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wilczętach, poszkodowane rodziny otrzymały już niezbędną żywność, dostaną jeszcze tapczany, pościel i kołdry, a nawet szafę. Remont budynku powinien rozpocząć się już wkrótce, bo mieszkania były ubezpieczone i potrzebna jest tylko odpowiednia ekspertyza.
R
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama