UWAGA!

Pożar dzikiego wysypiska

 Elbląg, Pożar dzikiego wysypiska
(fot. Michał Skroboszewski)

Na granicy miasta pod wiaduktem w kierunku Malborka paliło się dziś (10 czerwca) dzikie wysypisko śmieci. Strażacy, którzy szybko ugasili ogień, apelują do mieszkańców o rozwagę przy rozpalaniu ognisk czy grillów. Więcej zdjęć.

Około godziny 19 strażacy dostali zgłoszenie o palących się śmieciach pod wiaduktem przy ul. Warszawskiej. Jedna jednostka straży pożarnej z JRG 2 w zupełności wystarczyła, by szybko ugasić pożar. Do podobnych akcji strażacy wzywani są bardzo często i apelują o rozwagę, szczególnie w czasie kiedy wszyscy chętnie rozpalamy grille i ogniska.
       - Bardzo często dostajemy takie wezwania o palących się trawach czy wysypiskach. Najczęściej dochodzi do podpaleń przez młodzież, czasami osoby bezdomne wypalają kable i nierzadko ogień rozprzestrzenia się. Kiedy chcemy wypocząć przy grillu czy ognisku, pamiętajmy o tym żeby dokładnie wszystko zagasić - apeluje mł. kpt. Wojciech Bednarz z JRG 2 w Elblągu.
      
ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • do płonących śmietników teraz też będziecie jeździć?
 • Banda pijanych debili podpala a strażacy muszą sprzątać po tym chłamie
 • Do płonących śmietników jeżdżą od kiedy debile je podpalają. Takie samo zagrożenie pożarowe jaki inne w skupiskach ludzkich.
 • w Kazimierzowie palą opony.
 • ja palę gumę i jakoś straż do mnie nie przyjeżdża
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  Hayabusiasz(2015-06-11)
 • I oczywiście musiał się idiota jako pierwszy wpisać. Brawo. Rodzice na pewno są dumni z takiego "Asa"
 • Dobrze, że wiadukt się nie zapalił - jak w stolicy most, bo był by wydatek i kolejna przeprawa w Elblągu utrudniona :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  okoniowaty(2015-06-11)
 • Zabronić całkowicie rozpalania ognisk i spalania czegokolwiek nawet tzw. odpadów zielonych w Gminie Elbląg. Rada Gminy Elbląg powinna podjąć uchwałę zabraniającą spalania w ogniskach wszystkich typów odpadów w tym zielonych tak jak zrobiono to w Urzędzie Miasta Elbląg. Dość już tego smrodzenia i zanieczyszczenia powietrza !!! A chyba nie trzeba nikomu mówić jakie mamy powietrze zanieczyszczone w Polsce. Jeszcze trochę a w tym smrodzie podusimy się wszyscy !!!
 • Najgorsze jest to że przez patolstwo i debili, cierpią i ponoszą konsekwencje normalni ludzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Zerotolerancji(2015-06-11)
 • Antek jak ten smietnik bedzie palil sie w twoim domu to nie przzyjada
 • Działkowcy spalają co się da, spacer wzdłuż ulicy Fromborskiej to okazja do wdychania wszelkich świństw. Nie mówiąc o osiedlu Bielany. Na ulicy Staffa był robiony pomiar czystości powietrza zimą i wypadł tragicznie. teraz nie lepiej. W połowie czerwca kotłują się piece. Niepojęte.
 • panią premier rzuca od ściany do ściany - Ewa Kopacz nie była dobrym wyborem Donalda Tuska. Ona nie ma ani kompetencji, ani predyspozycji charakterologicznych. Chciała się wczoraj pokazać jako mocny przywódca, a była bliska płaczu - mówi w programie "Z każdej strony" Jarosław Gowin, prezes Polski Razem.
Reklama