UWAGA!

Pozew za zniesławienie

Poseł Samoobrony z Warmii i Mazur Mieczysław Aszkiełowicz zapowiada, że poda do sądu radnego z Elbląga Władysława Orzechowskiego. Zarzuca mu zniesławienie i wprowadzenie w błąd opinii publicznej.

To efekt sprawy, którą wywołał W. Orzechowski w czerwcu br. Radny stwierdził, że przed referendum unijnym chętni z ramienia Samoobrony, którzy chcieli zasiadać w komisjach, musieli płacić za miejsce po 30 zł. Uznał, że to wyłudzenie i złożył doniesienie do prokuratury. Ta jednak nie wszczęła dochodzenia, ponieważ uznała, że nie doszło do naruszenia prawa. W Samoobronie był bowiem niepisany zwyczaj darowania datków na cele partii. Orzechowski stwierdził też, że cały proceder odbywał się za zgodą i wiedzą szefa Samoobrony na Warmii i Mazurach. Mieczysław Aszkiełowicz poczuł się urażony.
     - To jest kłamstwo, które szkaluje mnie i Samoobronę, dlatego wkrótce złożę pozew w sądzie - powiedział Aszkiełowicz.
     
     
     Zobacz także: "Niepisany zwyczaj"
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jaki delikatny i wrazliwy posel Samoobrony... Az milo ze jeszcze tak uczuciowi ludzie zasiadaja w sejmie. Panie posle, a jesli ja przekupie policjanta zeby nie wypisywal mi mandatu, a ktos inny zobaczywszy to zlozy zawiadomienie do prokuratury, to czy bede mogl przed sedzia powiedziec, ze mamy w Polsce taki niepisany zwyczaj darowania datkow na rzecz policji, zeby wspierac funkcjonariuszy? Czy "datek jako niepisany zwyczaj" moze byc wytlumaczeniem korupcji? ***** Byc moze porownanie sytuacji jest niefortunne ale idea zachowana - prywatne pieniadze za okreslone przywileje.
  • Proponuje aby w tej intencji odprawił nabożeństwo Emertyt BISKUP,to tez przykład nieskalanej uczciwości.!!
Reklama