UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "To absurd zakazać komuś działalności gospodarczej"- proszę to powiedzieć tym co się zarazili covid19 i umarli, że to obsurd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  55
  84
  FikiPiki(2020-05-01)
 • @FikiPiki - Covid 19 to absurd. Bardzo latwo znalezc w internecie informacje, ze ilosc zgonow jest taka sama jak w zeszlym roku. Nie ma zadnego wirusa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  21
  DöpaNieWirus(2020-05-01)
 • @FikiPiki - Dalej oglądaj tv
 • @DöpaNieWirus - We Włoszech, Hiszpanii i USA też tak mówili.
 • @FikiPiki - Na szczęście ilość pogrzebie spadła o 40 % bo ludzie nie umierają na stołach operacyjnych i z powodu źle zaordynowanych leków wiec bilans „covid 19” jest mega dodatni :-)codziennie w Polsce umiera około 1300 osób, z czego 300 z powodu błędów medycznych. Teraz umiera z powodu błędów medycznych 120 osób mniej DZIENNIE! A na tzw Covid 19 zmarło przez dwa miesiące 20 osób :-):-):-)myślcie myślcie ludzie. Myślenie nie boli.
 • @FikiPiki - Pokaż mi choć jedną osobę, którą znasz, która zachorowała i zmarła z powodu kutawirusa!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  wesoly wirus(2020-05-01)
 • @FikiPiki - Absurdem jest tarcza antykryzysowa PISu. Która wprowadza 24 nowe urzedowe procedury. A w 3 poprawce nakłada kolejne podatki. Zamiast zadbać o godne życie Polaków, którym w dobie tak zwanej pandemii zabrakło pieniędzy na życie. Powino być jak to jest za granicą, wszystko wprowadzone z automatu. A nie po przez akceptuje urzednika. Dlatego głosuje na Bosaka. Tylko Konferencja chce na pierwszym miejscu stawać interes polski. A nie sponsoring zagranicznych firm. Takich jak Biedronka, lidl, Kaufland. W biedronce pracuje 65 tyś ludzi. I jakoś nie słychać żeby ktoś się zaraził tą pandemiową sciemą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Bosak 2020(2020-05-02)
Reklama