UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Podziwiam aktywność sekty Nie jesteś sam. Przy każdym artykule, na każdym portalu głoszą (także i pod tym artykułem)swój pogląd negujący istnienie koronawirusa. Według ustalonych danych u nas w kraju jest tych działaczy około 14 tysięcy, ale powiązani są z innymi tego typu wyznawcami na świecie. Ta aktywność chyba odnosi sukces, bo coraz więcej osób nie przestrzega nakazów sanitarnych, co szczególnie widać jak "olewają"nakaz chodzenia w maskach i to nie tylko na ulicy, ale nawet w sklepach. Teorie spiskowe to wciąż lubiana wersja oceny zdarzeń i teraz to jest wyraźnie zauważalne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  42
  Czas spiskowca.(2020-05-01)
 • @Czas spiskowca. - Nie wiem czy człowieku jesteś taki inteligentny od urodzenia czy specjalnie siejesz ferment. Termin "Teorie Spiskowe"został powołany do życia w czasach wojny Wietnamskiej przez CIA gdy rząd i elity nie mogły sobie poradzić z narastającym przebudzeniem młodych ludzi protestujących przeciw wojnie i elitom reprezentującym przemysł zbrojeniowy. Okazało się że najłatwiej człowieka ośmieszyć i zdyskredytować wrzucając do worka z napisem "Teorie Spiskowe". Nie trzeba podawać żadnych danych, weryfikacji (co też podajesz człeku w swoim marnym wpisie). Logika polega na weryfikacji danych wypływających ze ścieku medialnego. Zresztą człowiek interesujący się historią widzi, że losy świata od tysięcy lata polegają na ciągłych spiskach, które by nimi były w etapie ich realizacji są tajnymi. Przykładów są miliony i proszę sobie otworzyć książkę do historii do klasy 4.Pozdrawiam tą marną próbę socjotechniki. Słabe to.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  0
  Edyta M(2020-05-01)
 • @Czas spiskowca. - To samo mozna powiedziec w druga strone. Media fajnie manipuluja np straszac ludzi ze mamy rekordowa ilosc zarazonych, ale juz nie napisza ze w przeliczeniu na ilosc wykonywanych testow tendencja jest wyraznie spadkowa. Takze tyle warte sa dzisiejsze media. W bankach to samo, powiedza ci jaka to fajna oferta, ale tego co jest napisane malym druczkiem nie powiedza. A ze Pani sie ladnie usmiecha i tak pieknie mowi to wielu podpisze dokumenty bez czytania. Uwazam ze trzeba myslec samodzielnie i samemu patrzec w statystyki ktore mamy i je analizowac - przede wszystkim lokalnie. Ile osob w Elblagu zachorowalo i kiedy to bylo ? Ile ekspedientek w sklepie zachorowalo mimo ze dziennie maja kontakt z tysiacami ludzmi ? Jaki jest sens noszenia maseczki dluzej niz godzine albo idac ulicami Elblaga gdzie czesto przez 10 minut nikogo sie nie mija ? Z maseczkami w sklepach sie zgadzam, tam powinno sie je nosic i tam maja sens w obecnych czasach.
 • @Czas spiskowca. - Ale media cie oglupily. Czy jeszcze ktoś wierzy w ta sztucznie wywołana pandemii. Bo zamach na życie i zdrowie człowieka jest. To jest nakaz noszenia masek i śledzenia w domu. To dopiero spowoduje wysyp chorób. Hashtagi: #teofil
 • @Edyta M - Dezinformacja ruskich krasnali!
 • @Czas spiskowca. - A Ty z jakiej sekty jesteś- może szczepionkowej? Umacniasz puzycjecwirusa, żeby ludzie się bali i w konsekwencji chętnie zaszczepili?
Reklama