UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A krzyśki składają wnioski o pożyczki od państwa. Mają już miliony kredytów, zawieszone lizingi. Zwolnili ludzi i znowu wyciągają łapy po kasę. Po co nam tacy ludzie i ich knajpy. Fatalnie traktują pracowników, poniżają kobiety. Teraz skomlą. Uważam że część tych krzysiuf to studnia draństwa i powinni zbankrutować. Ludzie bez kasy, wykształcenia i z podłymi harakterami powinni jeśli chcą wrócić do handlu z przyczepy. To ich naturalne miejsce.
  • Sam jestes krzysiek. a tak na marginesie nie wolno nikogo wysmiewac ani dyskryminowac. wolny kraj. ja jestem krzysiek i nie zycze sobie wysmiewania.
  • Ja również prowadzę działalność i współczuję jego firmie. Z tego w jaki sposób/ortografia /Pan lub Pani napisał/a wynika iż nie jest Pan osobą wykształconą, a zatem nie pojmuje jak prowadzi się firmę oraz jakie ponosi się koszty. Życzę Panu/Pani, aby otworzył/a swoją restaurację i zatrudniał/a pracowników, żeby stanął/a w obecnej sytuacji i poradził sobie. Osobiście wszyscy jesteśmy w trudnym czasie, a osobie która pisała ten komentarz proponuję iść do szkoły i dokształcić się, może wtedy spojrzy na to z innej perspektywy i użyje rozumu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    M.....(2020-05-01)
Reklama