UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracuje w Skandynawii, w tym kraju w którym jestem przez 3 tygodnie była panika, zamknięte szkoły, przedszkola, itd. Otwarte były sklepy bez dozwolonej ilości klientów. Pracuje na projekcie gdzie mamy podawane informacje ilu jest na nim chorych, gdzie jest kwarantanną (remont osiedla 430 mieszkań więc około 1000 osób i nas pracujących ok 100 osób). W tej społeczności nikt nie chorował, nikt nie umarł. W poniedziałek otwarto szkoły, przedszkola, i usługi a wczoraj restauracje. Nie nosimy masek. Hashtagi: #NO
  • Podziwiam, podziwiam, jestescie niesamowici. Coz za odwaga, a jaki heroizm. Jestesmy z was dumni.
  • Ale kogo to obchodzi ?! Skandowania ok ale Szwecja jest przykładem zdrowego rozsądku teorii ze wirus i tak musi nas dopaść, przechorował albo do piachu. Dobrze, że nie skorzystałeś z lotu powrót do domu jak artystki z Hiszpanii po zamknięciu hoteli.
  • W Skandynawii ludzie dość chłodno się zachowują, może taki klimat. Oglądałem reportaż w Szwecji ludzie samotnie umierają jest jakaś komórka państwowa która wchodzi do mieszkania umarlaka, szuka krewnych a często pieniądze po umarłym przejmuje państwo, gdyż nie można znaleźć rodziny. Wracając do tematu jak się nie mylę ludzie umierają na powikłania, nasze społeczeństwo jest bardzo "schorowane"w porównaniu do zdrowo żyjących Skandynawów, więc widać poszli na odporność stadną. Co do pandemii przecież zakłady pracują, fabryki nie wierzę że wszędzie jest 2 m odstępu, wszędzie pucują klameczki. Ostrożność tak, oczywiście ale bez przesady, już wcześniej pisałem że obostrzenia powinny być w zależności od zaludnienia, występowania COVID19 i z zdrowym rozsądkiem. Skoro można dostarczać jedzenie na wynos, zakupy z internetu itd. To nie powinny być zabronione usługi mobilne. Obostrzenia powinny być tam gdzie są zgromadzenia, sklepy, galerie, przystanki, komunikacja, ciągi piesze o dużym natężeniu ruchu. Jaki jest sens paradować w maseczce w mieście w którym nie stwierdzono COVID19.Klientki tej Pani przy zachowani podstawowej ochrony nie zarażą się. Chodzimy do sklepu maseczki, rękawiczki wszystko fajnie a kto odkaża produkty, bez przesady.
  • Zwroc uwage, ze w Szwecji jest prawie 75 % mniej ludzi niż w Polsce!
Reklama