UWAGA!

Praktyczne jak płytki, piękne jak drewno

 Praktyczne jak płytki, piękne jak drewno

Polska marka Arbiton wprowadziła w tym roku na rynek unikalne podłogi, które odpowiadają na współczesny trend "one space, one floor". Podłogi, dzięki którym spójnie połączymy pokoje, kuchnię i przedpokój, tworząc jedną, przyjazną przestrzeń mieszkalną. 

Podłogi nowej generacji, z rdzeniem mineralnym, są praktycznie jak płytki ceramiczne. Odporne na ścieranie i intensywne użytkowanie, w 100 proc. wodoodporne. Idealnie sprawdzą się w kuchni, częste czyszczenie czy rozlane napoje nie będą stanowiły zagrożenia dla ich trwałości. Dzięki wyjątkowej budowie i trwałości idealnie sprawdzają się w korytarzach, gdzie zawsze panuje duży ruch. Dodatkowo jest to idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe. Dzięki bardzo dobrym właściwościom termicznym pozwolą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na kosztach ogrzewania podłogowego. 

Unikalne dekory drewna zostały wybrane spośród najpiękniejszych rodzajów i odmian na świecie, przez najlepszych europejskich designerów z A.Design Studio. Zachowana została również delikatna, naturalna struktura drewnianych słojów. Wszystkie kolory możemy zobaczy na stronie www.arbiton.pl. Nie do przecenienia jest fakt, iż podłogi z rdzeniem mineralnym są miłe i ciepłe w dotyku, jak prawdziwe drewno. Dzięki temu pokochamy chodzenie na boso po naszej nowej podłodze. 

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, gdzie można zobaczyć i kupić podłogi.

Boba
  www.boba.pl
ul. Szafirowa 33 w Gronowie Górnym


-------------Art. sponsorowany------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie