UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytanie do astmatyków, alergików. Jak Wam się oddycha przez maseczki albo jakie stosujecie ? Ja nie daje rady, dosłownie po 2-3 minutach mnie dusi
  • Masz maseczke z apteki? Za pewne z jakiegos sztucznego tworzywa masz zrobioną i mocno przylega? Ja nie mogę oddychac tylko w tych budowlanych i medycznych dlatego uszyłam maseczke z grubej bawełny. Przepuszcza trochę powietrze, ale jest to o wiele bardziej komfortowa niż te inne. Oddychac w niej daje rade :)
  • Jeszcze zapomniałam dopisac, że jeżeli nadal będziesz miał problemy z oddychaniem mimo zmiany maseczki to w takim przypadku jest się zwolnionym z obowiązku noszenia maseczki. Tylko najlepiej gdybyś nosił przy sobie jakieś zaświadczenie od lekarza w tej sytuacji bo nie jestem pewna czy pokazanie policji samego leku wystarczy. Pozdrawiam
  • Przylbice jak masz okazje kupic to kup Pozdrawiam i zdrowia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Marynarzmarzy(2020-04-17)
  • Mam i cienki komin i maseczki i jest ciężko, po prostu zdejmuje bo nie ma to sensu, żebym się dusił. Zrobię jeszcze z jakiejś koszulki bawełnianej i zobaczę jak to będzie.
Reklama