UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Następnym razem pod takimi postami wyłączcie komentarze bo ludzie sobie do gardeł skaczą. I po co???
  • To by należało wyłączyć komentarze pod wszystkimi publikacjami, bo w wielu wypowiedziach jest nietolerancja, jakieś nuworyszostwo, głupota, także zwykłe chamstwo. Trzeba takie postawy piętnować, także w komentarzach, ale z kulturą i umiarem, może jakiś pomyślny efekt się osiągnie. Moim zdaniem tam gdzie redakcja wyłącza komentarze, robi to słusznie. Hashtagi: #B
  • Komentarze są passe. Chyba, że o treści zgodnej z jedynie słuszną narracją, wtedy zawsze na czasie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Jarząbek Wacław, trener drug(2022-04-02)
  • Ale ten cały Portal w tym celu został stworzony, by ludzi podburzać, nastawiać przeciw sobie siać panikę i polaryzować społeczeństwo. A z bzdury robią tragedię narodową a istotne sprawy przemilczeć lub zbagatelizować. No i niewygodne komentarze zblokować, obciąć lub usunąć pod przykrywką "bo były zgłoszenia na ten komentarz" a inne eksponować które jawnie łamią KONSTYTUCJĘ czyli wolność wyznania i ochronę prawną religii i swobodę poglądów politycznych.
  • Nie jestem fanem portal czy redakcji, po prostu zwykłym czytelnikiem. Ale mówienie o tym forum z punktu widzenia spiskowej teorii dziejów, jest wg mnie błędne. Redakcja radzi sobie to lepiej, to gorzej, ale jak się zorientowałam, inne lokalne media są naprawdę slabiutkie. Hashtagi: #B9
  • wyliczenie działań portel to twoim zdaniem teorie spiskowe ?
  • MariuszLewandowski-Fc Nie podzielam Pana opinii - wyłączając komentarze redakcja faktycznie sprowadza się do roli gazety ogłoszeniowej czyli traci swój główny atut - interakcję z czytelnikiem. Problemem jest jednak to że orzecznictwo ETPCz jest redakcją dość nieprzychylne - zakłada bowiem że redakcje powinny stosować albo systemy blokady automatycznej / taki ma Portel / albo odpowiadają za każdy tekst zaakceptowany przez operatora ludzkiego. A jak się ma ów operator ludzki do zasady bezstronności dziennikarskiej i wolności głoszenia poglądów ? Oczywiście nijak i owa nijakość jest doskonale widoczna na Info Elblag która wprowadza cenzurę i nie puszcza na przykład postów dotyczących naczelnego dożłobowca i szmondaka wszechapartyjnego w stopniu wicewojewody Piotra Opaczewskiego. Kwestia czy powyższe określenia są kulturalne moim zdaniem jest wtórna wobec ustalenia czy są prawdziwe - ale ponieważ to opinie nie podlegające dowodowi materialnemu nie ma podstaw do ich blokowania. Ciekawostki....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-02)
  • MariuszLewandowski-Fc Po pierwsze to rolą każdego medium jest polaryzować społeczeństwo i dzieląc je ustalić kto jest za a kto przeciw. Taką samą rolę mają wybory referenda czy głosowania. Po drugie na kształcie portalu odcisnęły się poglądy Wydawcy i długoletniego naczelnego obecnie radnego z list PO Pana Piotra Derlukiewicza. Czy dziennikarz może być czynnym politykiem ? O to naprawdę powinniśmy się spierać aktualizując Prawo Prasowe. Kasowanie zgłoszonych postów jest problematyczne - redakcja kasując post przyznaje że jego autor narusza prawo - i ile ktoś napisze że jestem z Aldebarana można uznać że kłamie ale jeśli napisze że jestem pospolitym baranem to jest to już cenzura poglądów niezwiązana z faktami materialnie sprawdzalnymi. Moim zdaniem portel powinien wydzielić specjalną zakładkę na posty usunięte i upubliczniać je z zastrzeżeniem że zostały zgłoszone do moderacji poza systemem automatycznym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-02)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jakoś nie zdarzyło się, aby portfel nie zamieścił mojej opinii. Ale formułuje ja tak, by nikogo nie obrażać, a jeśli naprawdę wypowiedź jest chamska, bo i takich nie brakuje, staram się odpowiedzieć stanowczo, ale w odmiennym tonie. Jeśli sprawy nie znam, nie wymadrzam się, chętnie wtedy czytam opinie tych co wiedzą lepiej. Nie wiem też komu portal zatrzymuje komentarze i dlaczego, chętnie się tego dowiem. Hashtagi: #B5
Reklama