UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • interpunkcja interpunkcją raz jest raz jej nie ma inaczej jest z inteligencją Ty jej za wiele nie posiadasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    pr-sąd(2015-06-18)
  • A to dopiero teoria, interpunkcja raz jest, raz jej nie ma. Ciekawostka. U Ciebie nie ma, bo nie masz pojęcia jak ją stosować i jesteś zwykłym niechlujem. A odnośnie mojej inteligencji to nie zabieraj głosu w sprawie, o której nie masz najmniejszego pojęcia. Nie wiedziałaś/eś co napisać, toś się inteligencji czepił/ła.
  • Widzę, że pięknie piszesz. Szkoda tylko, że życia nie znasz. Siedzisz pewnie większość czasu przed monitorem i piszesz debilne komentarze do tego typu artykułów, nie mając pojęcia jak jest w rzeczywistości. Niechluj piękne słowo podam jego znaczenie - jest to osoba nie dbająca o swój porządny wygląd, o staranne wykonywanie pracy. Nie wiesz o mnie tych dwóch rzeczy - ani jak wyglądam, ani jak wykonuje swoją pracę. Natomiast inteligencję człowieka da radę ocenić np. po tym co pisze, na jaki temat, i w jaki sposób się wypowiada - więc zaufaj, że stwierdzenie tego że nie jesteś zbyt rozgarnięty/ta myślę, że jest jak najbardziej trafne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    pr-sąd(2015-06-18)
  • No widzisz, potrafisz się przyłożyć i napisać jak należy. A wcześniej było niechlujnie i byle jak. A myśleć o trafności swoich stwierdzeń jak najbardziej możesz, tyle że wcale mnie to nie interesuje. Ale odbijając piłeczkę, skoro twierdzisz, że inteligencję można ocenić po tym, co ktoś pisze, to jak myślisz, jaką ocenę wystawiasz sobie, produkując taki bełkot bez kropek i przecinków?
  • i pozytywy też sobie sam dajesz - żałosne. cóż mogę Tobie więcej napisać, chyba tylko jedno i na tym skończę - Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    pr-sąd(2015-06-18)
  • Masz rację, skończ, bo niewiele masz do powiedzenia.
Reklama