UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • młodzież od czarnej roboty a laury zbiera szefostwo hehehe jak komus pasuje taki układ, ze młodych wykorzystuja pod przykrywką wolontariuszy. .. pseudo idea. .młodzież i bez nich działa preznie, nie potrzeba żadnych politycznych czy państowywch ukłądów; ) to samo żyje bez pseduo nadzoru ludzi szukajacych pracę, oni kasę biora a naiwna młodzież tyra; ) Musza trzymac z Olsztynem bo inaczej nie dostaną żadnej dotacji hehe Elblag podpada pod warmie i mazury nie pomorze wiec tylko z nimi mogą coś zdziałac. „ Młodzież chce mieć swojego przedstawiciela, który będzie reprezentował jej głos w dyskusji o ważnych sprawach regionu” – kto tak uważa? Protas? Nieistotne. Na podstawie wniosków on tak sądzi? Pewna część radzi sobie bez przedstawiciela. Jaka bzdura, nie potrzeba żadnych stowarzyszeń aby coś robić. Oni kasę biorą, uważajcie! Dla was resztki, koszulki, pisanki, kubki hehehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    wiecoijak(2013-10-01)
  • Ten komentarz jest tak beznadziejny, że aż szkoda pisać cokolwiek... widać, że nawet nie pokwapiłeś się przeczytać o czym był projekt i co w nim się stało. Nie masz zielonego pojęcia kto ile lat ma na tym zdjęciu i jakie potrzeby ma młodzież w regionie. Nie masz najmniejszego pojęcia: dlaczego ten projekt został napisany? i co przyniósł itp. Polecam lekturę przed wypowiedzią: www.atomywsieci.pl Pracowałem i pracuje w tym projekcie, mam 22 lata, jestem specjalistą ds. informacji młodzieżowej, projektów międzynarodowych, środków grantowych na rzecz młodzieży, obecny animator młodzieżowy i przyszły trener młodzieżowy. Jeżeli młodzież w tym projekcie na którymkolwiek etapie byłaby wykorzystywana to wiedziałbym o tym, a jestem w stanie się założyć, że nie znasz nikogo z 600 młodych osób biorących udział w tym projekcie i 100 dorosłych, którzy się kształcili, aby lepiej wspierać młodzież w lokalnych społecznościach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    tenzlewejnazdjęciu.(2013-10-04)
Reklama