UWAGA!

Przejdzie kondukt żałobny

W związku z dzisiejszym pogrzebem poległego w Iraku sierżanta Tomasza Murkowskiego na godzinę zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ulice prowadzące ze Starego Miasta na cmentarz Agrykola.

Jak informują policjanci, z uwagi na uroczystości związane z pogrzebem elbląskiego żołnierza w godz. od 12 do 13 z ruchu kołowego wyłączone zostaną następujące ulice: Stary Rynek, Wigilijna, Pocztowa, Armii Krajowej, Grota-Roweckiego, Traugutta, Górnośląska, Agrykola.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • wyrazy współczucia dla rodziny
 • Honor i wspolczucia dla rodziny [']
 • To straszne że kaczyński ma przyjechac i zrobić sobie zdjęcie z martwym żołnierzem w zaspawanej, metalowej trumnie. Powinni być na pogrzebie tylko wojskowi, rodzina - to ich tragedia. Żadne media i żadni politycy - to politycy wysyłają tam naszych żołnierzy, oni są winni ich śmierci a nie partyzanci iraccy. A potem chcą się pokazać jak to oni nie współczują. Szacunek i wyrazy ubolewania dla rodziny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  paszkwil(2006-11-15)
 • "elblonskie" marudy jak zwykle....
 • zgadzam sie...nic tylko zlosliwosci ....
 • zgadzam sie...nic tylko zlosliwosci ....
 • Po co komu te bezsensowne wywody ludzie opamiętania
 • Niech się kancelaria prezydenta nie martwi o jego wizerunek w mediach. Zaręczam że po wysłaniu naszych chłopaków do Afganistanu na rzeź , nie będzie miesiąca lub tygodnia żeby nie było dla Prezydenta możliwości pokazania swojej osoby na pogrzebie. Będzie tylko kwestia zmiany miejsowości podróży. Tym sposobem nasz Prezydent będzie odwiedzał wiele różnych miast w tym kraju
 • Cóż za honor.!!!! Zapewne obecność Pana Prezydenta zrekompensuje rodzinie stratę. Nie ma głowy rodziny ale jest głowa państwa.To chyba wystarczająca zadośćuczynienie !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  chello(2006-11-15)