UWAGA!

Przyczepa w rowie

Dziś (28 maja) nad ranem w miejscowości Bielnik ktoś „zgubił” przyczepę wypełnioną złomem.

Około godziny 4 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie, że w Bielniku w przydrożnym rowie leży przyczepa wypełniona złomem. Na miejsce został wysłany patrol policji.
     Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie pojazd ciągnący przyczepę zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Żeby z niego wyjechać, kierowca odczepił przyczepę i ją pozostawił.
     Odnalezienie pojazdu mogło się okazać dość łatwe, gdyż zostawiał on wyraźne ślady w postaci wyciekającego na jezdnię oleju. Udaliśmy się tym śladem, jednak urwał się on po 20 kilometrach, tuż za miejscowością Lubstowo w województwie pomorskim.
     Obecnie trwa ustalanie sprawcy tego zdarzenia, gdyż kierowca mógł być pod wpływem alkoholu i to mogło być przyczyną pozostawienia przyczepy i odjechania z miejsca zdarzenia.
     

 

km
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Człowiek uciekł bo znając życie i to czym się zajmował biedny był a policja pierwsze co by zrobiła to naliczała mandaty za : sprowadzenie niebezpieczeństwa, żle zabezpieczony ładunek, brak aktualnych uprawnieni, brak zezwolenia na przewóz ładunku, brak tylnych świateł naczepy, brak tablic rejestracyjnych i tablic naczepy, zły stan techniczny naczepy, brzydki kolor burt naczepy. Dodatkowo ze 3 sprawy do kolegium i postępowanie wyjaśniające skąd ma starą pralkę, 3 metry pręta i pęczek drutu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heniek69(2008-05-28)
 • Pewnie neb-ik, pełno tu takich w Elblągu
 • ha ha ha Heniek dobre, dobre
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Barrtuś(2008-05-28)
 • do wiezienia bydlaka za ten rozlany olej!! przeciez ktos przez takiego osla moze sie zabic!!!
 • Heniek, a mózg ci się nie zagotował od słońca ?; -)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ranny ptaszek(2008-05-28)
 • Ranny Ptaszek. .. taki ograny tekst. Mogłeś błysnąć czymś orginalniejszym. No chyba że jesteś pracownikiem "organów", organa nie mają poczucia humoru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heniek69(2008-05-28)
 • Heniek, od moich "organów" to ty sie od ten teges. Do nich ma dostęp tylko i wyłącznie pewna niewiasta. I daj spokój, policja to też ludzie i gdyby nie oni to kogo byś o pomoc prosił ? Hucka Norisa ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ORGANISTA -ranny ptaszek(2008-05-28)
 • dla waszej wiadomosci to byla kradziez ciagnika, po kiego grzyba ktos mial zostawiać przyczepe w rowie ktos ukradł ciągnik i zostawił przyczepe zeby jej nie ciągnąc za sobą a nasza dzielna policja nie potrafiła dogonic skradzionego ciągnika ciekawe po co im te nowe terenowe samochody KIA ????? chyba ze ten ciągnik był tak szybki ze niemożna było go dogonić a moze to nasza super policja dała dupy i bali sie wjechać na pole autem zeby go nie uszkodzic !! panowe policjanci te samochody nie służą do lansowania sie po miescie i do ganiania pijanych rowerzystów !!!! dziwne ze znikł ślad oleju jak by sie skończył w silniku to ciągnik by był blisko a zapewne panowie policjanci połozyli na to lache i ktos teraz mjusi kupić sobie nowy ciągnik !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ciągnik(2008-05-28)
 • do redakcji czy ktos umiesci jakies sprostowanie. nie dosc ze policja dala dupy to wy tez.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ciagnik(2008-05-29)
 • Jakby co to ciagnik sie znalazl. .
Reklama