UWAGA!

PSL poprze Henryka Słoninę

 Elbląg, Henryk Słonina
Henryk Słonina (fot. AD)

W połowie października, podczas konwencji wyborczej, PSL przedstawi kandydatów na prezydentów miast oraz liderów list do sejmików województw. W Elblągu, podobnie jak w Olsztynie, Stronnictwo wesprze kampanię obecnych włodarzy - Henryka Słoniny i Piotra Grzymowicza - informuje serwis www.polskatimes.pl.

O przygotowaniach do nadchodzących wyborów samorządowych rozmawiali we wtorek prezesi wojewódzkich organizacji Stronnictwa oraz Naczelny Komitet Wykonawczy PSL. Mowa była m.in. o kolejności na listach wyborczych, ewentualnych sojuszach z lokalnymi komitetami, a także o możliwości startu pod szyldem ludowców osób spoza partii. (...)
       Na połowę października zaplanowano konwencję krajową Stronnictwa, podczas której zaprezentowani zostaną kandydaci na prezydentów miast i "jedynki" list wyborczych do sejmików województw. Według Stanisława Żelichowskiego, liderzy tych list zostali już zaakceptowani przez władze PSL.
       Ludowcy mają już część kandydatów na włodarzy miast. (...) W Elblągu i Olsztynie Stronnictwo wesprze kampanię obecnych prezydentów  - Henryka Słoniny i Piotra Grzymowicza. Podobnie ma być w Krakowie, gdzie ludowcy mają zamiar udzielić poparcia ubiegającemu się już o trzecią kadencję Jackowi Majchrowskiemu. Żelichowski nie wykluczył, że PSL poprze też obecną prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.
      
       Czytaj więcej
      
      
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ojezusmaria, to on kandyduje? Powinno się wprowadzić max. jedną reelekcję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elżbieta Jakubiak(2010-09-09)
 • Ciekawski Włączę telewizor. .. slonina, włacze radio EL. .. slonina, pójdę do kibla. .. slonina. Ja już żygam słonina. W Elblagu potrzebny mlody, energiczny prezydent, BEZPARTYJNY !!!Czy to w końcu dotrze do zatwardziałych buraków z UM Elbląg ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2010-09-09)
 • PSL pokazało jak, że wie co się dzieje w Elblągu :-).
 • Ciekawski Choc Polska jest demokratycznym krajem, wolnym, w ELBLĄGU TKWI nadal głęboki komunizm ! Tu TOWARZYSZE z bylego KC PZPR maja sie dobrze. Znajomym czesto proponuje, w celach turystycznych, by przyjechali, zobaczyli jak "świetnie " zakonserwował " się komunizm w Elblagu. Pytam, czy na TOWARZYSZY NIE MA ZADNEJ SILY ?BY ICH WYPIEPRZYC RAZ NA ZAWSZE ZE STANOWISK ?ONI JUŻ BYLIONI OSZUKALI >MY WAS NIE CHCEMY !Tak k. .. wa ciezko to zrozumiec i odejść z urzędu z honorem i pokorą?!TOWARZYSZE "ZACHODZZE CZERWONE SŁONECZKO" w Elblągu. Haslo z 1990r nadal wciąż aktualne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2010-09-09)
 • NIe!!! Może Henio kandydować???
 • PSL poprze wszystko i każdego za stołki dla ludowców
 • Ciekawski W Bielsku-Bialej mamy podobna sytuacje ,prosze poczytac wypowiedzi na forum : www.bielsko.biala.pl WNIOSEK :żadna sila ie oderwie oszustów od stolak .Moze jedynie REWOLUCJA !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2010-09-09)
 • henio też z SLD idź człowieku na emeryturę nie dodam zasłużoną
 • PSL to sprzedawczyki i ludzie którzy cieszą się wyjątkowo niskim poparciem społeczeństwa co między innym pokazały wybory na prezydenta polski
 • Idź Ciekawski do specjalisty. Rzeczywiście, przerażający masz problem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dottore(2010-09-09)
 • precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!! precz z KOMUNĄ !!!!
 • -heniu, znasz te przyslowie, ze :koryta te same, tylko świnie się zmieniają. to dotyczy ciebie jak witolda-. !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  @małpa@(2010-09-09)
Reklama