UWAGA!

„Rada ze złota” - jak zadowolić kobietę

 

Drodzy Panowie obalamy mity, rozmiar nie ma znaczenia. Wystarczy mały... złoty pierścionek, aby w pełni zadowolić kobietę. Znakomitym prezentem będzie biżuteria. Włoskie złoto podkreśli uczucie, którym darzycie Wasze partnerki. Salon jubilerski „Koral” towarzyszy elblążanom od blisko 30 lat. Zobacz zdjęcia.

W salonie „Koral” złoto jest najwyższej próby. Bogata oferta obejmuje biżuterię ze złota; pierścionki, kolczyki, „celebrytki”, bransoletki i wile wiele więcej – nowoczesne wzory, mistrzowskie wykonanie, najlepsze ceny.
       Polecana jest również biżuteria modowa, znanych projektantów. Niejedna elegantka chciałaby pod świąteczną choinką znaleźć np. bransoletkę z kotwicą od Paula Hewitta.
       Prezentem, który niewątpliwie zrobi wrażenie, będzie biżuteria z diamentami lub innym kamieniami szlachetnymi. Mamy szeroki wybór, daj się skusić!
       Ci, którzy myślą o tym, by połączyć się z ukochaną osobą na dobre i na złe, w naszym salonie znajdą duży wybór pierścionków zaręczynowych. Następnym krokiem będą obrączki ślubne, które wyrabiamy na miejscu. Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem więc nasze ceny są konkurencyjne, dajemy gwarancję „szycia na miarę” i najwyższej jakości. Tę wyjątkową biżuterię można ozdobić pamiątkowym grawerem.
       Grawerowanie komputerowe – wykonujemy na wszelkich metalach, złocie, srebrze, stali, wykonujemy je na zegarkach, wisiorkach, a nawet na kłódkach, które zawieszone na moście mają gwarantować wieczną miłość.
       „Koral”, oprócz samej sprzedaży wyrobów ze złota, zajmuje się także ich produkcją i naprawą, skupem i wymianą złota. Naprawimy albo odnowimy Twoją starą biżuterię.

 


       Chcesz, by z dwóch pierścionków powstał pamiątkowy wisior, który będzie przypominał ukochaną babcię? Przyjdź, doradzimy, wspólnie zaprojektujemy i wykonamy go dla Ciebie.
       Od blisko 30 lat towarzyszymy elblążanom w najważniejszych dla nich chwilach. Salon jubilerski „Koral” mieści się przy ul. 1 Maja 45 (obok sądu, jesteśmy ciągle w tym samym budynku, tylko dwa lokale obok.)
      
       Wypatruj nowości i promocji na naszym profilu facebookowym
      


       Koral – Jubiler
       ul. 1 Maja 45 (koło sądu)
       tel. 55-235-18-12

      
       Godziny otwarcia:
       poniedziałek - piątek
       godz. 10:00 do 18:00
      
       Sobota.:
       godz. 10:00 do 14:00

      
      

      
       --------------reklama--------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama