UWAGA!

Roczna dziewczynka wypadła z okna

2013-06-11
Aktualizowany 2013-06-11 13:27
Elbląg, Roczna dziewczynka wypadła z okna

Dziś (11 czerwca) rano z okna na drugim piętrze budynku przy ul. Daszyńskiego wypadło roczne dziecko. Maluch został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

- Z okna na drugim piętrze wypadła roczna dziewczynka - potwierdza mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że bawiła się z bratem, w mieszkaniu była obecna matka dzieci. Maluch został przetransportowany do szpitala. Lekarze określą, jakich obrażeń doznał. Policjanci natomiast wyjaśniają okoliczności wypadku.
       Jak poinformowała nas Małgorzata Twardowska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, dziewczynka przebywa na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, w tej chwili ma robione badania diagnostyczne. Ogólny jej stan jest dobry i lekarze czekają na wyniki.
      
       ***
       - Dziewczynka bawiła się z 4-letni bratem, który przysunął do okna stołek. Dziecko wdrapało się na parapet i w ten sposób prawdopodobnie doszło do wypadku - informuje mł. asp. Krzysztof Nowacki. - Matka była trzeźwa. To nieszczęśliwe zdarzenie - kończy policjant.
       Dziewczynka ma złamaną rękę, lekarze prowadzą jeszcze inne badania, których wynik zdecyduje o jej dalszej obserwacji w szpitalu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama