UWAGA!

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia: odliczanie do rozpoczęcia sezonu

 Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia: odliczanie do rozpoczęcia sezonu

Wraz z wiosną i ciepłą pogodą wszyscy mamy ochotę na więcej ruchu, częściej chcemy wychodzić z domu, a dzieci dosłownie rozpiera energia. Wie o tym Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia i już na dobre przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu. Rodzinny Park Rozrywki to jeden z większych obiektów w Polsce północnej, tak więc wprawienie w ruch wszystkich znajdujących się tu urządzeń jest nie lada wyzwaniem.

 Wyspa Iluzji i jej zagadki będą ponownie zadziwiać odwiedzających. Na innej wyspie swoje miejsca zajmują już potwory - atrakcja dla wszystkich, którzy lubią się bać. Uruchomienie obłędnego tunelu znów sprawi, że każdy kto do niego wejdzie będzie musiał łapać równowagę. Na Dworze Króla Artura trzeba zadbać o miecze i tarcze wykorzystywane przez małych rycerzy, a w kopalni złota pochować skarby.
      
       W części rekreacyjnej sprawdzić należy siatki trampolin, by dzieci mogły energicznie skakać, dołożyć kulek w małpim gaju i
       nadmuchać Lwa Giganta, ulubioną zjeżdżalnię. Wiemy, że w tym sezonie Park będzie intensywnie wykorzystywany do super zabawy, trzeba więc dobrze się do tego przygotować. Za chwilę pozostanie już tylko czekać na dzieci, rodziców i wszystkich przyjaciół Nowej Holandii.
      
       Do zobaczenia!
       Zapraszamy już 30 kwietnia.
       Start godzina 10.00.
      
www.nowaholandia.pl
       Rezerwacja terminów wycieczek
       602 855 255.

      
--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie