UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy zdejmiecie ruską faszystowską gwiazdę morderców z cmentarza na Agykoli. ???? Czego się boicie, ? Czas opowiedzieć się za właściwą stroną a nie bać się ruskiego okupanta i bandyty.
  • no i ruski troll się pojawił
  • MariuszLewandowski-Fc Kolego - nigdy. To teren cmentarza o i tym czy ta gwiazda ma tam być mogą zdecydować synowie tych co tam spoczywają. Jesteś barbarzyńcą to jedź do Władimira Władimirowicza Putina pewne da ci kilka kilo trotylu żebyś wysadził Twierdzę z Zbarażu na znak że to już nie jest perła w koronie Rzeczypospolitej. Narysuj na ścianie wielkie koło cofnij się o pięć kroków i walnij w to koło z byka - może twój mózg zaskoczy i zaczniesz kojarzyć że politykę cmentarzach robią tylko hieny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    45
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Putin to zło. Rosja to piekło!!!
  • MariuszLewandowski-Fc Walcz z komunizmem póki komuniści są żywi. Po śmierci chcą czy nie - stają w obliczu Boga i on sądzi czyny każdego z nich indywidualnie. Po tamtej stronie Krzyża nie ma już polityki ani żalu za grzechy czy woli poprawy. Tam jest już tylko wiekuista sprawiedliwość. My możemy już tylko postawić im świeczkę i złożyć modlitwę o odpuszczenie win - tych ich i tych naszych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja się z Panem zgadzam. Piszę tylko że Putin to antychryst i szatan. Cerkiew ma krew na rękach i nie ma w niej Boga. Też nie jestem za niszczeniem czy usuwaniem tego pomnika. Ja znam tę historię jaka by ona nie była.
  • Oczywiście Cerkiew Moskiewska. Do innej nie mam zastrzeżeń.
  • Putin to Bóg, a Rosja niebem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    TenZły(2022-04-09)
  • @TenZły - Piszesz o tym Ruskim żołnierzu który zgwałcone dzieci nagrywa i umieszcza w sieci??? Faktycznie... Boga nie ma a Putin to uj.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tego calego boga to w kościele zostaw, państwo jest świeckie, a jak dla mnie to takie coś jak bog w niebie nie istnieje. Tam jest tylko pusta i zimna przestrzeń kosmiczna. No chyba że ktoś utkwił mentalnie w średniowieczu, to może i coś tam w niebie widzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Art :)(2022-04-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @Art :) - Drogi chłopcze cywilizacja łacińska trwa od trzech tysięcy lat i zaczęła się przez narodzeniem Chrystusa ale diametralnie zmieniła się w trzy wieki po jego śmierci. Chcesz czy nie ta postać zmieniła świat i to że ty nie wierzysz w Boga nie oznacza że on nie wierzy w ciebie i że nie powierzył ci jakiegoś bardzo ważnego zadania do wykonania. Być może twój wnuk będzie wynalazcą napędu dzięki któremu da się dolecieć choćby do Alfa Centauri a może i do Aldebarana. Jeśli twoja partnerka dokona aborcji być może cała nasza ludzka cywilizacja spłonie gdy słońce wejdzie w fazę czerwonego olbrzyma. Patrzysz na naukę kościoła z poziomu dziesięciolatka i widzisz obrazki z katechizmu a nie to czym kościół jest naprawdę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Szanowny ekspercie, poczytaj sobie o prawem zakazanych symbolach państw totalitarnych i wtedy się wypowiadaj.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Chłopcem przestałem byc już dawno bo mam 47 lat. Więc byc może to ty dla mnie jesteś chłopcem. Po drugie gdyby istnial Bóg nie byloby wojen i mordów. Koscielni nie chowali by zboczeńców po parafiach innych, nie zamiatali pod dywan finansowych machloi typu ustawa o odszkodowania która jest wykorzystywana na maks i kasa za naszą państwową ziemię płynie do tego pieknego kościoła. Kościół dostaje ją za darmoche a potem opyla deweloperce jak to robil Głódź. Mnie z jezusem nie mieszaj moja rola pole na tym by się urodzić dać życie kolejnemu pokoleniu i umrzeć by dać miejsce innym. Co do aborcji moja żona gdyby miala ciążę zagrażającą życiu i zdrowiu bylaby na tak i ja również. Religie zaślepiają i ogłupiają. Np inkwizycja. A słońce.. nie martw się jeżeli głupi człowiek sam siebie i planety nie unicestwi to za parę mld lat slonce stanie się czerwonym olbrzymem, nastąpi wybuch i powstanie supernova...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Art :)(2022-04-10)
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi prawo jest prawem gdy służy narodowi - tu w pełni popieram śp Kornela Morawieckiego który powtarzał to co pisali twórcy nowożytnego prawa europejskiego we Francji epoki Komuny Paryskiej. Symbole państw totalitarnych należy usuwać z przestrzeni PUBLICZNEJ ale nie z cmentarzy które są symbolami szacunku - również szacunku dla ludzi którzy z gwiazdą na czapkach rzucali się pod czołgi Guderiana z wiązkami granatów. To jest prawo Boskie lub jak kto woli naturalne a ty tak owe zapisy wykładając rozgrzeszasz władze Lwowa z zakrycia deskami Lwów na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Wypowiadam się ponieważ nie akceptuje decyzji władz Lwowa i nie chce żeby w Elblągu postępowano tak jak tam i o tym mówiłem na sesji Rady Miasta której jak widać nie chciało cię się obejrzeć. Szkoda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Prawo prawem, a pomysłu to inna bajka... Ponoć Radio Jerewań podało iż myślą o Mauzoleum dla Putina. , ,Nasi, ,też zaczęli jak donosi plotka myśleć... pojawiła się podobno ciekawa lokalizacja - Przekop Mierzei Wiślanej...
  • MariuszLewandowski-Fc @kuku - Radio Wolna Europa już te doniesienia zdementowało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - I dlatego Papież nic nie powiedział na Rusków? Gdzie jest ten Twój Bóg który pozwlala morodwac niewinne dzieci? Wymyśliliście sobie jakies pierdoły i teraz wmawiacie innym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Miksiek(2022-04-10)
Reklama