UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @RobertKoliński - Nauka czytania i rozumienia czytanego tekstu - lekcja nr 1.Dług wobec miasta ma spółka. Spółka jest niewypłacalna i nie ma też majątku. Ta sama spółka miała też dług wobec osoby prywatnej. To zobowiązanie finansowe nie zostało spłacone i wierzyciel przejął w ten sposób część majątku spółki. Ta osoba prywatna nie ma żadnego długu wobec miasta. Ma coś. A jak się coś ma to można sobie to wyceniać na ile się chce. Ja wyceniam Pana wpisy na 0,02 zł, Pan kiedyś wydrukuje swoje posty w formie książki "Prawdy Kolińskiego" i zechce abyśmy zapłacili za taką książkę 49.00 zł, ma Pan prawo tak to wyceniać, tak samo jak właściciel części Góry Chrobrego ma prawo mieć swoją wycenę. Dyskusja powinna się toczyć wokół tego czy miasto taką wycenę akceptuje. Prywaciarz niczego nie przytula. Prywaciarz ma coś, co miasto chce kupić. I odbywa się znany także w socjaliźmie handel. Hashtagi: #robertkolinski531glosow
  • A co miasto czyli mieszkańcy poprzez swoich przedstawicieli chce odkupić? Nowak mówił, że parking czyli płyty betonowe i zbiornik a zapisane jest, że złom również i dlatego dają czas (nie istniejącej- trwa postępowanie by usunąć wpis z KRS) spółce. Niech nie usuwa "złomu" bo gdy zdecydujemy odkupić - za bagatela 1.300.000 zł. To cena dziś ale jak mam towar(złom) to mogę chcieć więcej. A miasto czyli my mieszkańcy zapłacimy i wywieziemy do przetopienia na nowiutką stal. Nie to co mówi - to co napisane jest ważne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Patrzę i widzę(2019-11-29)
Reklama