UWAGA!

„Siódemka” pod specjalnym nadzorem

Przez całe wakacje warmińsko-mazurscy policjanci będą całodobowo nadzorować krajową „siódemkę”. Na drodze objęli już służbę funkcjonariusze w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach wyposażonych w wideorejestratory. Będą mierzyć prędkość i kontrolować stan trzeźwość kierowców. Wszystko po to, aby na głównej drodze województwa było bezpieczniej.

Główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Od 1 lipca do końca sierpnia, zgodnie z poleceniami Komedy Głównej Policji, przez całą dobę na krajowej „siódemce” spotkamy więcej policjantów. Zapowiadają oni, że nie będzie taryfy ulgowej dla kierowców przekraczających dozwolone prędkości. Na blisko 156-kilometrowy odcinek krajowej „siódemki” wyjechały już oznakowanie i nieoznakowane radiowozy wyposażone w videorejestratory. Prędkość, z jaką poruszać się będą kierowcy, zmierzą także fotoradary oraz ręczne mierniki prędkości. Funkcjonariusze będą również kontrolować stan trzeźwości kierowców, sposób przewożenia dzieci w samochodach oraz reagować będą na wykroczenia popełniane przez kierowców. Wszystko po to, aby na głównej drodze województwa było bezpieczniej.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • i bardzo dobrze wariatów na [7] nie brakoje popieram
 • Główną przyczyną wypadków drogowych jest stan jak i organizacja dróg oraz sposób nauczania młodych adeptów sztuki jazdy przez ich instruktorów gdyż uczą oni jak zdać a nie jak się powinno jeździć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niemnie(2008-07-02)
 • Jestem za!!!
 • to juz po prostu skandal co ta policja wyrabia!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezsens(2008-07-02)
 • A w Elblągu hulaj dusza. Na osiedlach wszystko naj**ne, młodzież pije do 3 nad ranem, bije szyby, oszczywa klatki. Ale siódemka, na medal. Najbezpieczniejsza droga w całej Unii Europejskiej. Żeby tylko desperaci na rowerach ni walili w poprzek i prosto pod TIRA. Gratuluję, Elbląg jest de best. Niech sie Szwedzi uczą bezpieczeństwa na drogach. I każdemu "pałkarzowi" w niebieskim uniformie jeszcze po nagrodzi, od Komendanta Miejskiego, Wojewódzkiego aż do nagrody Ministra. Tak trzymać. A jak tam podpalenia samochodów nocą? Już ujęliście tą szajkę czy może nikt z mieszkańców nic nie widział i nie doprowadził piromanów na posterunek?
 • Nie myślcie, że wszystko załatwi policja - nie broniąc tu absolutnie jej rzeczywistego zaangażowania i roli w społeczeństwie. A gdzie są instytucje powołane do wychowania i sami kochani rocznice tych Potworów i Bandytów. Umarli ? Czy szczytowali - i na tym koniec!! Tumaństwo w mordę i lumpenproletariat - ot polskie społeczeństwo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2008-07-02)
 • Dopóki pieniądze z mandatów nie będą szły na cele charytatywne, to policja będzie się angażowała tylko tam, gdzie można zarobić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystus(2008-07-02)
 • a ty biedaku myślisz ze pieniądze z mandatów idą dla policji?
 • JASNOŚĆ Gdyby pieniądze z mandatów szły do policji to by już mercedesami clk jeździli a nie starymi poldkami
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ(2008-07-02)
 • Główną przyczyną wypadków nie jest nadmierna prędkość, a nieudolność niektórych kierowców! ZAWALIDROGI jadący przy osi jezdni i niekulturalne ślamazary powinny oddać prawa jazdy na zawsze!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca(2008-07-02)
 • JASNOŚĆ gdyby pieniądze z mandatów szły na policję to by nas je. ali za wszystko, zaczynając od dupereli i mandaty oczywiście z górnej półki. Daj bydlakom władzę to jak zwykle przesadzą.
 • oczywiście wariatów na E7 nie brakuje ALE DLACZEGO WŚRÓD NICH SĄ NIEOZNAKOWANE POJAZDY POLICJI?!!! obsada z megane NO 21279 wie o co chodzi. przejrzec nagrania i przykładnie ukarać kierującego nieoznakowanym megane. Nie wszysko co nam wtłaczają do głów to cudowny KONTRATYP. Spokojnie proszę jeździć MOIM samochodem! Nie twoje MILICJANCIE to masz gdzieś zapewne w jakim stanie jest to czym jeździsz.
Reklama