UWAGA!

Skrzyżowanie Pionierskiej i Robotniczej już po przebudowie

 Elbląg, Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ulic Pionierskiej i Robotniczej,
Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ulic Pionierskiej i Robotniczej, fot. Anna Dembińska

Zakończono przebudowę skrzyżowania ulic Pionierskiej i Robotniczej, która związana była z budową na przylegającej do nich działce marketu sieci Aldi. Zdjęcia.

Prace na skrzyżowaniu zakończyły się. - Od 10 grudnia trwają czynności związane z odbiorem inwestycji. Po nich możliwe są jeszcze jakieś drobne poprawki, ale wszystkie zaplanowane prace na tym skrzyżowaniu zostały już wykonane – mówi Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Jak informuje Departament Zarządu Dróg, zakres robót obejmował między innymi: budowę sygnalizacji świetlnej, przebudowę wlotów skrzyżowania na jezdni ul. Robotniczej, polegającą na poszerzeniu odcinka jezdni po stronie południowej i wydzieleniu dodatkowych pasów dla relacji skrętnych na skrzyżowaniu oraz do obiektu handlowego, przebudowę odcinka chodnika ul. Robotniczej na wysokości obiektu handlowego.

Przebudowa skrzyżowania była związana z budową marketu sieci Aldi. Jego otwarcie jest planowane w pierwszym kwartale 2021 roku. - Sklep powstaje zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, a jego powierzchnia sali sprzedaży wynosić będzie około 1000 m2. Obecnie trwają odbiory końcowe oraz zaawansowane prace wykończeniowe. Otwarcie sklepu zaplanowane zostało na pierwszy kwartał 2021 roku. O szczegółach z tym związanych będziemy informować w stosownych komunikatach - czytamy w mailu przesłanym nam przez Iwonę Stolarczyk, specjalistkę ds. public relations Aldi Sp. z o.o.

Przebudowa skrzyżowania została zrealizowana na koszt inwestora.

daw

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama