UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • SZOK. Współczuję młodemu kierowcy, ale również rodzinie ofiary. Muszę przyznać, że miło mnie zaskoczył fakt, iż nie ma tu (jeszcze) negatywnych komentarzy na temat młodego kierowcy. Jeżdżę tamtędy bardzo często i trzeba przyznać, że zarówno kierowcy jak i piesi MUSZĄ zachować szczególną ostrożność. Ciekawi mnie tylko fakt, ile km/h jechał ten kierowca. .. a jak się okaże, że 50km/h ? To co wtedy z kampanią reklamową ? A największym wyrazem bezmyślności ze strony pieszych jest to, że nie robią sobie nic z tego. iż są NIEWIDOCZNI! Ubiorą się na czarno i sruu po drodze, a kierowcy nie ważne już ile cisną ( w końcu poza terenem zabudowanym mogą pozwolić sobie na więcej) po prostu ich NIE WIDZĄ, zauważają w ostatnim dosłownie momencie! Wg mnie kamizelka odblaskowa to podstawa-nie ważne, że ktoś powie "wyglądam w tym głupio, to istna bzdura! To Ci człowieku życie uratuje. .. i psychikę kierowcy! Brak odblasków powinien być karany mandatami!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    2
    G.O.S.I.A(2013-11-12)
  • popieram GOSIENCJĘ !!!!
  • Swięta prawda, ludzie odblaski, odblaski i jeszcze raz odblaski, drodzy piesi i rowerzyści w nocy naprawde was nie widac!!!!!
Reklama