UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pytanie do fanów Kod-u: dlaczego nie protestowaliście kiedy Tusk wyniszczał obywateli ekonomicznie przyczyniając się do emigracji kilku milionów obywateli w tym mojej siostry? Dlaczego nie protestowaliście kiedy Pawlak podpisał niekorzystną dla Polski (najdroższą) umowę na dostawę gazu? Dlaczego nie protestowaliście kiedy Miller za karton dolarów pozwolił na lądowanie samolotów amerykańskich i torturowanie więźniów na terenie naszego kraju? Dlaczego nie protestowaliście przeciwko przegłosowaniu przez platformę ustawy umożliwiającej interwencję obcych jednostek porządkowych na terenie naszego kraju? Gdzie byliście kiedy prezes NBP domagał się w nagraniach dymisji konstytucyjnego ministra?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  52
  7
  izzy4,4%(2016-04-23)
 • Nie było ich, nie protestowali. Za to protestują w obronie TK ktory nie zrobil NIC kiedy rzad PO i Psl dzialali na szkodę obywateli. Zastanawiam sie, i widze ze nie ja jedna, kim sa ci ludzie? Czy aż tak zmanipulowani??
 • izzy4,4% - masz małą wiedzę. To za rzadów PiS wyemigrowało najwięcej milionów z Polski, a PiS chwalił się zredukowaniem bezrobocia. Żal ci torturowania więźniów terrorystów? Oni ścinają głowy na oczach całego swiata i nie jest ci żal tych sciętych głów? Takiego zawłaszczenia wszystkim i w tak krótkim czasie i w tak bezczelny sposób, ani za PO, ani za innych rządów nie było. Nie obsadzano wysokich stanowisk nieukami i nieudacznikami jak robi to teraz PiS!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  7
  Siasiustasiu(2016-04-24)
 • A ty ? gdzie ty byłeś ?? podaj chociaż jeden przykład swojej działalności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Niezależny(2016-04-24)
 • Najwięcej młodych osób emigrowało w latach 2005-07,mówi Panu to coś? Teraz droższą umowę na dostawy podpisał prezes Orlenu mianowany przez PiS, z nadania p. Kaczyńskiego-też to coś Pau mówi? Bylibyśmy i wtedy gdyby PO i inni rządzący rozwalali ustrójj demokratyczny, na pewno będziemy teraz i w przyszłości, nieważne kto będzie rządził, będziemy pilnować demokracji w Polsce
 • Sahar tak wtedy byliście u władzy z PO :)
 • do "Sahar": gdzie geniuszu byłeś go PO-PSL rozwaliło kompletnie ustrój (jak to określiłeś), a celnie określił to B. Sienkiewicz (były minister MSWiA w tej parszywej poprzedniej koalicji) słowami "że państwo istnieje tylko teoretycznie" i że Polska to, i tu znowu cytat "h. j d. .a i kamieni kupa".
 • Ale kiedy wybory samoarzadowe wygrali PSL a liczba nieważnych głosów dochodzila do 50 proc i więcej to jakos was nie slyszalam. To BYŁO łamanie demokracji.