UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ... każdy elblążanin za złotówkę, szybko zmieni się w 'Tirowke', sprzeda nawet swą renowke. Z rana szybko w okno spojrzę , może jakiegoś chu.... dojrze. Kto na moim miejscu stoi , niech się, już mnie boi. Booooo donioseee , i to prędko , pewnie masz już w gaciach 'mietko' ? Do straży szybko donioslem , to nic ,że na dzielni będę wielkim osłem. Czyn społeczny wykonałem teraz jest wielkim Panem . Nic mnie to nie obchodzi , PiSowi i tak to nie zaszkodzi....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    Wiwat uprzejmi donosiciele!(2019-08-12)
  • @Wiwat uprzejmi donosiciele! - Nie widzę powodu, dla którego wrastające od lat w ziemię i nie jeżdżące pojazdy na stałe zajmują miejsca parkingowe. Miejsca których brakuje przed budynkami, które nie są na stałe wykupione. .. należą i powinny służyć mieszkańcom. Nie ma to nic wspólnego z donosicielstwem, jeżeli właściciel wraku ma ta sytuację w d. .. e to trudno. .. Ja nie mam.
  • @Wiwat uprzejmi donosiciele! - najlepiej to żyć w syfie i wrakach, ot taka mentalność,
Reklama