UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wszystkie drzewa wyciąć to miejsce nie dla nich i stare próchno też era ekologów się kończy żadne przydrożne drzewo nie może działać na szkodę człowieka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  Spacerowicz(2022-04-05)
 • @Spacerowicz - Słusznie prawisz radosny inteligencie. Drzewa rosnące przy drodze tylko czyhają na niewinnych kierowców powożących w żółwim tempie swymi bolidami. Dlaczegóż nieboraczki nie mogą poruszać się normalnie ? Ano drzewa tylko czekają i gdy nadjeżdża auto szybciutko wyskakują pod koła... i nieszczęście gotowe. A dlaczego tak robią ? Jest wiele teorii, ale najbliższa prawdzie jest najprawdopodobniej ta, która objawia, że nie smakują im kwaśne deszcze i to zwykła ślepa zemsta na kim popadnie... Nie dziwi więc postulat zamieszczony w poprzednim poście o starym próchnie i ekologach...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  GłębokaMyśl(2022-04-05)
 • @GłębokaMyśl - A to wszystko przez kaczy dół, populizm i socjotechnikę. A mogły sobie rosnąć....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  dobryspacer(2022-04-05)
 • @Spacerowicz - Będziesz starszym panem uslyszysz młodzież ze takie stare próchno jak ty powinno się wyciąć co sobie pomyślisz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Art :)(2022-04-05)
 • @dobryspacer - Populizm i Socjotechnika / kaczy dół to przejaw szerszego zjawiska określanego mianem inteligentnych inaczej. W pierwszym przypadku za pińset plusa i bonusy płacone z kieszeni uczciwych podatników do władzy doszła dojna zmiana i ma się dobrze mimo wolskiego wała i szeregu kolejnych afer i działań zmierzających do putynizacji Polski. W drugim ci sami inteligentni inaczej uważają, ze utopienie 3 000 000 000 zł w płytkich wodach Zalewu Wiślanego zmieni ich los, bo PARTIA wybudowała atrakcję turystyczną dla pokoleń, by mogły ją podziwiać z otwartymi ze zdumienia usteczkami. Niczego nie zmieni, bo żeby sfilcowany parking dla TiRów mógł awansować do miana portu to potrzebne będzie przynajmniej drugie tyle forsy. Należy pogratulować panu Arkadiuszowi Zglińskiemu umiejętności robienia wody z mózgów decydentów, którzy inwestują worki pieniędzy, fakt, że nie swoich, w przedsięwzięcie, z którego pierwsze zyski netto mają się pojawić, w sprzyjających warunkach, w połowie tego tysiąclecia... a póki co PME Sp. z o. o.od lat leci na stracie mimo dotacji miasta w wysokości ponad 100 000 zł rocznie. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum NIE PRZEJDZIE PARTIA czuwa ! zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2022-04-06)
Reklama