UWAGA!

Strefa coworkingowa CH Ogrody rusza z warsztatami

 Strefa coworkingowa CH Ogrody rusza z warsztatami

W poniedziałek, 17 września, będzie miała miejsce inauguracja strefy coworkingowej w CH Ogrody. Miejsce to zostało stworzone z myślą o aktywnych mieszkańcach Elbląga – ma być miejscem spotkań, warsztatów, wymiany doświadczeń. Jako pierwsze odbędą się bezpłatne zajęcia z programowania dla dzieci. Zobacz zdjęcia z otwarcia.

Nauka i zabawa
       FanRobot to lokalny ośrodek wyspecjalizowany w prowadzeniu warsztatów z programowania i robotyki dla dzieci. Zajęcia w atrakcyjny sposób wprowadzają najmłodszych w świat matematyki, logiki i eksperymentów.
       – Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii. Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób – zajęcia z programowania dla dzieci w FanRobot to ekscytująca nauka przez zabawę. Kursy zostały opracowane przez pedagogów przy wsparciu ekspertów tematycznych – mówi organizator warsztatów.
       CH Ogrody i FanRobot zapraszają dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w pokazowych warsztatach z programowania. Zajęcia będą się odbywać w strefie coworkingowej w poniedziałek 17 września w godz. 16:30-18:30, w 30-minutowych turach. W każdej turze przygotowanych zostanie 13 samodzielnych stanowisk z laptopami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Na uczestników będzie czekał poczęstunek.
       – W FanRobot uważamy, że programowanie to język przyszłości niezbędny do radzenia sobie w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Na zajęciach sprawiamy, że czas przed komputerem rozwija intelekt, kształtuje charakter i motywuje do współpracy – dodają organizatorzy. 
      
       LET’S CO!
      
Nowo powstała strefa coworkingowa w CH Ogrody to miejsce dla wszystkich elblążan, nie tylko klientów centrum. Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest stworzenie przestrzeni do wspólnej pracy, strefa ta ma być miejscem, gdzie elbląscy aktywiści i przedsiębiorcy będą mogli organizować spotkania, wykłady, warsztaty dla dzieci, młodzieży, studentów, rodziców, seniorów i innych grup.
       – Mamy już plany na kolejne spotkania. Jeszcze we wrześniu w strefie coworkingowej będzie można wziąć udział w prezentacji specjalistycznych produktów salonu Mango AGD, zajęciach z manualnego badania piersi prowadzonych na specjalnym manekinie czy warsztatach „Nawyki żywieniowe a skuteczne odchudzanie” przygotowanych przez Naturhouse – mówi Anna Krakowska, dyrektor CH Ogrody.

 


       Hasło tego miejsca – LET’S CO – zachęca do wspólnej wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń w neutralnej i niezobowiązującej przestrzeni. Na osoby odwiedzające strefę czekają biurka, krzesła, stoliki i pufy, będzie można też korzystać z bezprzewodowego internetu i podłączenia do prądu. Strefa będzie działać w godzinach otwarcia galerii i poza terminami zorganizowanych wydarzeń będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich. Miejsca w strefie nie trzeba rezerwować – można w niej umówić spotkanie biznesowe, popracować, pouczyć się, pracować wspólnie nad projektem.
       Strefa coworkingowa zlokalizowana jest na poziomie 1 (w lokalu naprzeciwko sklepu Smyk).
      


       ---- materiał promocyjny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie