UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety pracownicy pozostawieni są sami sobie! Nie czują ochrony ! Mobbng, presja, znecanie psychoczne są na porządku dziennym często dobrze ukrywane i tolerowane oraz udawanie ze sie tego nie widzi! Inspekcja tez nie spelnia swojej roli ! jeszcze czuc klimat poprzedniej epoki kiedy szef tupal z wscieklosci nozkami, a pracownik drzal i stal na baczność! To wymaga zmiany i to nadejdzie ale dopiero kiedy stare pokolenie odejdzie na emeryturę
  • Narzekają wszyscy a robić nie ma komu! Stare pokolenie już dawno odeszło na emeryturę warunki pracy się poprawiły teraz to pracownik ustala reguły. Nie wiem gdzie ty pracujesz i gdzie jest mobbing gdyby mnie to spotkało to zrobił bym to co należy w takim przypadku a nie wypisujesz głupoty.
  • zapraszam do jednych zakładów meblowych, poznasz co to życie idealisto.
  • Stare pokolenie tkwi i dalej metody z ubieglej epoki, nie wszyscy sa tacy odwazni jak ty czego gratuluje
  • Nie dziękuję mam swój fach i siedzę w nim od 20 lat nie po to się uczyłem mojego zawodu żeby pracować na taśmie.
  • A do którego zakładu meblowego ? Jeśli możesz napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Gość 45(2021-05-01)
Reklama