UWAGA!

Świeża woda dla psiaków

 Elbląg, Świeża woda dla psiaków
fot. nadesłana

Upały dają się we znaki nie tylko ludziom. W gorące dni również nasi czworonożni przyjaciele narażeni są na negatywne skutki wysokich temperatur. Z myślą o nich w pięciu miejscach na terenie miasta stanęły dziś miski ze świeżą wodą.

Miski wraz z wyraźnie oznakowanymi tablicami stanęły przed Urzędem Miejskim przy ul. Łączności, przed Ratuszem Staromiejskim i Muzeum Archeologiczno-Historycznym na Starym Mieście, a także w budynku, gdzie mieści się Departament Świadczeń Rodzinnych UM przy ul. Jaśminowej oraz na placu Dworcowym przy budynku, gdzie zlokalizowany jest Referat Obsługi Kierowców UM. Zachęcamy właścicieli psów, którzy znajdują się akurat w tych ogólnie dostępnych miejscach do przyprowadzania tam swoich czworonogów.
      
      
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zaraz jakis jelop napisze o sprzątaniu po psach...
 • Aż w pięciu miejscach. Ależ. Widziałem już miski z wodą w kilku miejscach np. przy sklepach. Powinny się pojawić przy wszystkich obiektach czy urzędach podległych UM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  ja wiem(2019-06-26)
 • UM bardziej dba o psy jak o ludzi ! Psy maja wodę by się schłodzić a nam zamknęli basen- kąpielisko miejskie
 • Pomysł dobry tylko trochę mało tych miejsc i jeszcze ktoś musi dbać by była w nich świeża woda
 • @Elblążanin 666 - Jak ci mało to zadbaj sam o swojego psa nie oglądając się na UM. Ja na spacer zabieram butelkę wody z poidełkiem, za ok 10 zł takie cudeńko można kupić.
 • Ok, świeża woda dla psiaków (w tym bezpańskich) jest bardzo pozytywnym przedsięwzięciem, jestem jak najbardziej na TAK. W artykule brak jest natomiast wzmianki, w jaki sposób jest ona uzupełniana.
 • Nie chodzi o to co można kupić , też zawsze mam wodę i przysmaki . Jednak jak się coś zaczyna by dbać o naszy przyjaciół to niech to będzie na większą skalę
 • A ktoś musi dbać o to by była tam czysta woda , osobiście trochę bym się bał pozwolić swojemu przyjacielowi pić z takiego poidełka . Są osoby które nie lubią zwierząt i nie wiadomo czego tam naleją . Tak jak zostawiają kiełbasę z pinezkami
 • @Elblążanin 666 - Niestety Elbląg to miasto malkontentów od kilku lat tu mieszkam i zauważyłem pewną prawidłowość, bez względu na to co zorganizują tzw organa publiczne 49,9 % elblążan będzie biadolić że '' za mało, czemu nie ma tam, czemu nie ma siam'' itd kolejne 49,9% pisać będzie '' i kto za to zapłaci, nie zgadzam się żeby z moich podatków ''itd. Dziwni ludzie.
 • @Elblążanin 666 - Masz psa zadbaj o niego sam, nie licz na darmowy wikt. Czy ktoś chodzi za mną i moim dzieckiem po mieście z butelką mleka? Odpowiem- nie! Moje dziecko, mój problem.
 • jak nazwać właściciela psa, który wychodzi na spacer by pies napił się z publicznej miseczki? Sam mu wody nie da.
 • Pewnie że twoje dziecko to twój problem jeśli tak uważasz . Niegdy nie nazwałbym swojego dziecka problemem . A to że ktoś chce dbać w upał o psiaki to szacunek , zresztą o ludzi też trzeba dbać poprzez bramki zraszające . Chodzi o pomoc w upał a nie o to kto co może kupić sam . W zakładach pracy też dają wodę do picia , a przecież możemy kupić sami idąc twoim tokiem rozumowania .
Reklama