UWAGA!

Szkoła inna niż wszystkie - zobacz!

 
Elbląg, Szkoła inna niż wszystkie - zobacz!
(fot. nadesłana)

Do niedzieli w Elblągu trwa Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej. Jej uczniowie - osoby niepełnosprawne - pod opieką artystów, pedagogów i terapeutów rozwijają wyobraźnię i zdolności artystyczne.

To już 14. edycja Szkoły, którą organizują: Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art. W programie, obok zajęć artystycznych, są wyprawy plenerowe i wycieczki. Na przykład dziś uczestnicy pojadą na piknik integracyjny do Oleśna. Materiał filmowy zrealizował Krzysztof Chaja z portalu eswiatowid.pl.
       Partnerem przedsięwzięcia, które dofinansowali: minister kultury oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, jest Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Oleśno – wieś z pomysłem. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wszystko to piękne ale nie dla wszystkich dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, są tu tylko ci co są niepełnosprawni i samodzielni o co z tymi niepełnosprawnymi co sa samodzielni, tylko potrzebują opieki drugiej osoby? Czy nie można zrobic coś takiego i dla tych co cały rok siedza w mieście, może dobrze by było i ich uszczęśliwić i wywołać na ich twarzy uśmiech zadowolenia nawet z opiekunem. .?Może to być tylko w sobotę, niedzielę już nie na tydzień lub dwa. tygodnie, one też chcą miec troche przyjemności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    janina(2013-07-27)
Reklama