UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ta akademia gwarantuje sukces!

 
Elbląg, Ta akademia gwarantuje sukces!
fot. nadesłana

Scenki teatralne po angielsku, robienie domowych wulkanów, programowanie za pomocą Ozobota i matematyczne domino – to tylko niektóre tematy innowacyjnych zajęć  pozalekcyjnych, w których udział biorą uczestnicy projektu pn. „Akademia sukcesu” realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Od października 186 uczniów ze szkół podstawowych w Łęczu, Tolkmicku oraz Pogrodziu podnosi swoje umiejętności matematyczne, przyrodnicze, językowe oraz ICT. Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny i zakładają zdobywanie wiedzy głównie poprzez dobrą zabawę.   

W ramach modułu matematycznego - uczniowie poznają gry, zabawy rozwijające logiczne myślenie, są to również zajęcia z wyobraźni przestrzennej, ćwiczenia z zakresu koordynacji ruchowej połączone z elementami zadań matematycznymi w myśl zasady "ruch usprawnia umysł". Moduł przyrodniczy to głównie budowanie modeli, eksperymenty i doświadczenia, gry typu memory oraz praca z mikroskopem i preparatami. Podczas modułu językowego uczniowie podnoszą poziom znajomości języka angielskiego dzięki wykorzystaniu językowych gier edukacyjnych i gier typu escape room, przygotowaniu scenek teatralnych, oglądaniu filmów i bajek w języku angielskim, natomiast moduł ICT to programowanie, robotyka, podstawy grafiki komputerowej, obróbki zdjęć, tworzenie animacji filmowych i wirtualna przestrzeń.

 

Projekt „Akademia sukcesu” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama