UWAGA!

Tchórzofretka dla komendanta

 Elbląg, Po lewej od tchórzofretki Michał Szydlarski, po prawej - Łukasz Nosarzewski z elbląskiej partii KORWiN
Po lewej od tchórzofretki Michał Szydlarski, po prawej - Łukasz Nosarzewski z elbląskiej partii KORWiN (fot. Anna Dembińska

Członkowie elbląskiego okręgu Partii KORWiN chcieli zorganizować debatę o przyszłości Straży Miejskiej, w której miał uczestniczyć m.in. komendant Straży Miejskiej. Dostali odmowną odpowiedź. W związku z tym Łukasz Nosarzewski, lider elbląskiego okręgu Partii KORWiN, wręczył komendantowi... tchórzofretkę.

- Wyszedłem z propozycją debaty do komendanta i jego zastępcy na temat Straży Miejskiej oraz tego jak ona wpływa na nasze bezpieczeństwo – mówił dziś (2 lutego) Łukasz Nosarzewski. - Myślę, że taka debata mogłaby zakończyć spór na temat tego, czy Straż Miejska jest potrzebna w naszym mieście, czy nie. Komendant miałby także okazję do tego, żeby wybronić swoją formację, bo jak na razie dostaje tylko ciosy. Straż Miejska nie skorzystała z propozycji debaty. Uznajemy tę odpowiedź jako walkower ze strony Straży. Widocznie nie mają nic na swoją obronę.
       Jak dodał Nosarzewski Straż Miejska "ucieka od rzeczowej i merytorycznej dyskusji". Dlatego członkowie partii postanowili przedstawić maskotkę, która według nich ma symbolizować Straż Miejską. 
        - Oto tchórzofretka. To jest maskotka na miarę możliwości Straży Miejskiej. Też się wszystkiego boi i ucieka od wszystkich problemów - mówił. 
       Jan Korzeniowski maskotkę przyjął i zapewnił, że chce się spotkać z liderem elbląskiego okręgu Partii KORWiN, ale bez udziału osób trzecich.
nd
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama